Mamazu

Mamazu

Editör Puanı: 5/5
5
Mamazu
Mamazu
Mamazu
Mamazu

iOS için Sosyal Sorumluluk Uygulaması

Yağız Sarman Son güncelleme 1 hafta önce

Hayvan dostlarımıza yardım elinizi uzatmak için indirin.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda çalışan Mamazu mobil uygulaması, sokak hayvanlarına aralıksız yardım etmeyi kendilerine gaye edinmiş insanların oluşturduğu bir projenin parçası olan yararlı bir sosyal sorumluluk uygulamasıdır.

Sokakta yaşayan hayvanların yaşam şartlarını biraz olsun iyileştirmek adına çabalayan gönüllülerin projesi kapsamında geliştirilen Mamazu mobil uygulaması, temel olarak kötü şartlarda yaşayan ve yardıma ihtiyacı olan sokak hayvanlarının tespit edilmesi üzerine kurulu.

Mamazu mobil uygulaması kullanıcıları sokakta yaşayan hayvanların konumlarını uygulamanın haritası üzerinden işaretleyerek Mamazu gönüllülerinin oraya ulaşmalarını sağlayabilir. Sokak hayvanlarının bulunduğu konumlara gelen gönüllüler hayvanların mama ve su ihtiyaçlarını karşıladıkları gibi veteriner ihtiyacı olan hayvanlara da yardımcı olabilir.

Ayrıca Mamazu mobil uygulamasında karşınıza gelen liste ekranından işaretli konumları da görebilir kendiniz de o noktalara gidip gönüllü projesine katkıda bulunabilirsiniz. Uygulama ekranı size söz konusu konuma yürüyerek ya da araçla ne kadar sürede gidebileceğinizi de gösteriyor. Sokaklarda zor şartlarda yaşayan dostlarımıza yardım elinizi uzatmak için Mamazu mobil uygulamasını AppStore’dan ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mamazu için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 2
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)
Gereklilik:
iOS 10.0 ve üzeri

Yaşam Popülerleri

 1. Style Thief
  Style ThiefiPhone ve iPad için Kıyafet Bulma Uygulaması
 2. Ava Avcı
  Ava AvcıiPhone ve iPad için Avcılık Uygulaması
 3. Ezan ALARMI
  Ezan ALARMIiPhone ve iPad için Ezan Uygulaması
 4. letgo: 2. El Eşya Alım & Satım
  letgo: 2. El Eşya Alım & SatımiPhone ve iPad için Alışveriş Uygulaması
 5. Kurban Rehberi
  Kurban RehberiiOS için Diyanet İşleri Başkanlığı Kurban Rehberi Uygulaması