Maxthon

Maxthon

5.0.2.2000 (Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

46 Kullanıcı: 4.1/5

4.1
Maxthon

Alternatif İnternet Tarayıcısı

Özgür Çınardalı Son güncelleme 3 ay önce

Maxthon web tarayıcısı tüm kullanıcılar için tasarlanmış güçlü bir sekmeli internet gezgini. Tüm temel gezinti fonksiyonlarının yanında Maxthon Browser sizlere internet sörf deneyiminizi geliştirecek bir çok zengin özellik sunuyor.

Maxthon size rahat, eğlenceli ve kişisel web deneyimi yaşatacak tüm güzel özellikleri içererek geliyor. Maxthon, eski sürümlere göre daha fazla benzersiz özelliklere sahip. İçerik filtresi desteği bulunduran reklam engelleyici, internet üzerinden video/mp3 gibi dosyaların indirmenin en kolay hale getirildiği indirme yöneticisi gibi özellikler günlük ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış. Web sayfalarında gezerken sadece yakalamak ve indirmek istediğiniz dosya türünü belirliyorsunuz ve tarayıcı sizin için gizli dosyaları bile buluyor.

Anti-Freeze
Gezinti sırasında tarayıcılarda donmalar meydana gelebilir. Maxthon'un donmaları ve kitlenmeleri engelleyen özelliği ile internet gezileri daha akıcı bir şekil alıyor.
 
Sekmeli Gezinti
Tüm web sayfaları yeni pencere yerine ana pencerenin içerisinde sekmeler halinde açılıyor ve böylece daha kolay bir ulaşım sağlanmış oluyor. Sağ tıklama menüsü üzerinde de nerdeyse tüm ortak işlemleri bulmanızda mümkün. Gelişmiş bu özellik tüm sekmeleri kapatma, tüm sekmeleri yenileme ve sekme kilitme gibi birçok kullanışlı seçenekte barındırıyor.
 
Mouse Gestures (Fare Kısayolları)
Fare'nin sağ tuşuna basılı tutun ve fare hareketleriyle tarayıcı özellikleri olan Geri, İleri, Yenile ve Sekme Kapat gibi komutları uygulayın. İsterseniz kurulum merkezinden kendi fare hareketlerinizi tanımlayabilirsiniz.

Magic Fill (Sihirli Doldurma)
İnternet siteleri ve web sayfalarındaki tüm formları Magic Fill özelliği ile tek bir tıklama sayesinde doldurun. Özellik nerdeyse tüm form boşluklarını otomatik olarak hatırlayabiliyor. İsterseniz bulunan bu form verilerinizi başka kullanımlar için kayıtta edebilirsiniz.
 
Screen Capture (Ekran Yakalama)
İsterseniz tüm ekranı, seçili bölgeyi, seçili pencereyi veya sayfa içeriğini resim olarak kaydedebilirsiniz. Hemde bunu ayrı bir programla değil tarayıcınızda bulunan özellikle yapabilirsiniz.
 
Maxthon'un gelişmiş pek çok özelliği internet işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış. Tek tuş ile sayfa veya sayfalar açma, favori internet adresleri ve favorilerin düzenlenmesi isimlendirilmesi, gizliliğinizi sağlamak için gelişmiş proxy ayarları, RSS ve Atom besleyicilerini okumak için Feed desteği, sürükle bırak desteği, Maxthon Smart Acceleration ile internet hızının maksimuma çıkarılması, sürekli ve yeni tehditlere karşı güvenlik güncellemeleri, eklenti ve tema desteği gibi özellikler bunların en başında gelenler.
 • nihat .0586Ad Soyad
  5
  - Maxthon 4.9.4.1000 için nihat .0586Ad Soyad dedi ki;

  google chorme ve mozılla dan youtube videosu oynatamadım bu maxthon işimi fazlasıyla goruyor tavsiye ederim çileden kurtulun. ;)

 • Sadık Yetkin
  Maxthon 4.9.4.1000 için Sadık Yetkin dedi ki;

  Uzun süre kullandım gayet güzel.

  Artı Yönleri: İçerisinde reklam engelleyici ve VPN bulundurması.Parola kaydedicisinin olması.İndirme yakalayıcısının olması(idm benzeri) Eksi Yönleri: Çok geç açılıyor.Ara ara donmalar oluyor.
 • muhammetsoy5234
  Maxthon 4.9.4.1000 için muhammetsoy5234 dedi ki;

  fimler inmioki ara sır ınırbutou var onda mb fılmın kendnı ızlerken ındır yok

 • Maximum
  Maxthon 4.4.8.1000 için Maximum dedi ki;

  Birşey sormak istiyorum indirdigimde (başka bir siteden) 'bu dosya bilgisayarınıza zarar verebilir' uyarısı aldım.
  Acıkcası bilgisayarımı indirmeler yüzünden cökerten bi insan oldugum icin tereddüdde kaldım Umarım bunda o uyarıyı almam *-*

 • YORUMCU
  Maxthon 4.4.6.1000 için YORUMCU dedi ki;

  Yorum icin yorum attım o yüzden bu programın icin yorum atmayı düsündüm fakat program icin fazla birsey dicek birsey yok saglam program ama yorum icin atıyorum bunu .

  Artı Yönleri: + Eksi Yönleri: -

Maxthon için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
393 / 185,869
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

Tarayıcılar ve Gezginler Popülerleri

 1. Google Chrome
  Google ChromeHızlı, Sade ve Güvenli İnternet Gezgini
 2. Yandex Browser
  Yandex BrowserHızlı ve Sade İnternet Tarayıcısı
 3. Firefox
  FirefoxMozilla'nın Popüler İnternet Tarayıcısı
 4. Internet Explorer 10
  Internet Explorer 10Internet Explorer 10 Windows 7 Final Sürümü
 5. Internet Explorer 11 (Windows 7)
  Internet Explorer 11 (Windows 7)Windows 7 için Internet Explorer 11 Final Sürümü