Nero MediaHome

Nero MediaHome

16.0.01700.9.1
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

1 Kullanıcı: 5/5

5
Nero MediaHome
Nero MediaHome
Nero MediaHome
Nero MediaHome
Nero MediaHome

Fotoğraf, Video ve Müzik Dosya Yöneticisi

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 3 yıl önce

Nero MediaHome programı, Windows bilgisayarlarınızda bulunan multimedya dosyalarını en kolay yoldan yönetebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz araçlardan birisi olarak sunuluyor ve bu sayede ses dosyalarından tutun da video ve resimlere kadar tüm dosyaları takip etmek, listelemek, oynatmak ve ufak işlemlerde bulunmak mümkün hale geliyor.

Programın kolay kullanılır arayüzü sayesinde Windows Dosya Gezgini'nden daha etkili bir şekilde tüm medya dosyalarınızı tespit edebiliyor, istediğiniz işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemler arasında dosyaları çeşitli kriterlere göre dizmek, silmek, açmak, oynatmak, yerlerini değiştirmek, yeniden adlandırmak gibi gereken tüm fonksiyonlar mevcut.

Medya dosyalarını puanlayabilme imkanı ise en çok sevdiğiniz içeriklerin diğerlerinden ayrılması için iyi bir yöntem olarak hazırlanmış. Bilgisayarınıza bağladığınız kamera ve diğer cihazlardan alınan medya dosyaları da yine direkt program tarafından tanınarak kategorilendiriliyor.

Fotoğraflar üzerinde ufak tefek düzenleme işlemlerine de imkan tanıyan program, bunun yanında yine çok detaylı olmasa da filtre ve efektlerin uygulanmasına izin veriyor. Her ne kadar çok detaylı düzenleme işlemlerine izin vermese de, basit medya düzenleme, arama ve yerleştirme işlemlerinde kesinlikle işinize yarayacaktır.

Kişilerin yüzlerini de tanıyabilmesi sayesinde Nero MediaHome'da istediğiniz kişilerin yer aldığı fotoğraf ve içerikleri listeletebilirsiniz. Bu yüz tanıma özelliği maalesef videolarda çalışmıyor ancak resim dosyaları için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Nero MediaHome için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
26 / 41,972
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Nero Inc.

Dosya ve Disk Yöneticileri Popülerleri

 1. Unlocker
  UnlockerSilinmeyen Dosya ve Klasörleri Silme Programı
 2. Nero Burning ROM
  Nero Burning ROMCD/DVD/Blu-Ray Disk Yazma ve Ripleme Programı
 3. Kingo ROOT
  Kingo ROOTAndroid Cihazlar için Root Programı
 4. Smart Defrag
  Smart DefragDisk Performansı Artırma Yazılımı
 5. Mobogenie
  MobogenieAndroid Senkronizasyon Programı