Norton AntiBot

Norton AntiBot

1.1.838
Editör Puanı: 4/5
4

2 Kullanıcı: 3.5/5

3.5
Norton AntiBot
Norton AntiBot

Zararlı Yazılımlardan Korunma Programı

Deniz Gür Son güncelleme 9 yıl önce

Norton AntiBot, bot'lara karşı gelişmiş ve gerçek zamanlı bir koruma sunmaktadır. Çevrimiçi suçlar ve kimlik hırsızlarına karşı kullanılabilen AntiBot ile artık bilgisayarınıza giren zararlı yazılımları anında engelleyebileceksiniz. Yeni nesil bir güvenlik çözümü sunan AntiBot'ta olağandışı eylemler gerçekleştiren yazılımlar anında tespit edilir ve sistemden silinir. İzinsiz girişleri farkederek anında tespit edip karantinaya alabilen AntiBot sayesinde artık hacker'ların sisteminizi ele geçirmesi çok zor. Bilgisayarınız çalıştıkça sistemin bir parçasıymış gibi çalışan AntiBot ile artık çevrimiçi tehlikelerden çok uzak olacaksınız.

Aktif davranışsal analiz sistemi ile çalışan AntiBot sistemde tarama yapmaz. Ancak herhangi bir beklenmedik davranışa yeltenen yazılım varsa bu yazılımı anında size bildirir veya sizin tercihinizle karantinaya alır.

Sisteminizi aktif olarak denetleyerek bilgisayarınızın 7/24 korumada olmasını sağlar. Bot, malware ve bu tip zararlı yazılımların birlikte çalıştığı diğer zararlı yazılımları tespit edip siler. Ayrıca bu yazılımların yükleme dosyalarını ve kayıt girdilerini de siler. Bu sayede tekrar yüklenmelerine olanak tanımaz.

Sistem kaynak kullanımına etkisi çok azdır. Sistemi yavaşlatmadan çalışır. Bu sayede normal bir şekilde bilgisayar kullanımına devam edebilirsiniz. Zararlı yazılımları Windows işletim sisteminin dip noktalarına kadar girmiş olsalar bile bulur ve temizler.

Önemli! Norton AntiBot, antivirüs programları ile birlikte çalışabilmektedir. Ayrıca bilgisayarınıza zararlı yazılımlar bulaşmışsa AntiBot bunları menüsünde göstermektedir. Ancak sistem dosyalarının içine bulaşmış zararlı yazılımlar var ise onları karantinada tutmanız silmenizden daha yararlı olacaktır. Çünkü bu sistem dosyalarını yedeklerini almadan silmek bilgisayarınızın çalışamaz duruma gelmesine sebep olabilir.

Norton AntiBot için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Norton AntiBot crack, Norton AntiBot serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 12,096
İşletim Sistemi:
Vista/WinXP
Üretici:
Symantec Corp.

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. Multi Virus Cleaner
  Multi Virus CleanerÇoklu Virüs Temizleyici
 4. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı
 5. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı