Omegle

Omegle

Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 5/5

5
Omegle

iPhone ve iPad için Sohbet Uygulaması

Barış YANIK Son güncelleme 3 yıl önce

Yeni Arkadaşlıklar Kazanmak İçin Kullanabileceğiniz Rastgele Sohbet Servisi

Omegle, uzun yıllardır web sitesi üzerinden hizmet veren ve bir çok kişinin mükemmel arkadaşlar edindiği bir sohbet uygulaması. iPhone ve iPad sahiplerinin cihazları üzerinden Omegle'a girmesini sağlayan bu uygulama sayesinde yazılı yada görüntülü sohbet etme fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Birebir gerçekleşen sohbetlerde her iki tarafta rastgele seçiliyor. Fakat seçimden önce ilgi alanlarınızı yazarak belirtiyorsunuz. İlgi alanına göre diğer kişiler arasından rastgele seçilen kişi ile bağlantı kuruluyor ve sohbet başlıyor. Kimliğinizi açığa çıkarmadan farklı insanlarla sohbet etme keyfi yaşayabileceğiniz Omegle, son dönemlerde eski halini aratır oldu. Eskiden gerçekten yeni arkadaşlar edinmek ve sohbet edilmek için kullanılan Omegle, şu sıralar farklı amaçlar uğruna kullanıyor. Bu nedenle ülkemizde kullanılması yasaklı siteler arasındaki yerini aldı. Fakat VPN ve Proxy servis ve uygulamaları ile Omegle'ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Görüntülü görüşmek istemiyorsanız sadece yazılı olarak sohbetlere katılabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Gerçekten anlaştığınız kişiler ile eğlenceli sohbetler edebilirsiniz fakat uygulama üzerinde sizden istenen özel bilgi ve verileri kesinlikle hiç bir zaman kimseye vermeyin.

Kendine özgü bir yapıya sahip olan Omegle ile güzel sohbetler edip, Dünya'nın diğer ülkelerinde yaşayan kişilerle arkadaş olabilmek için uygulamayı 1.99 TL karşılığında satın almanız gerekiyor. Malesef ücretsiz yada deneme sürümü de bulunmuyor.

Omegle için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Almanca ispanyolca
Geçen Hafta / Toplam:
217 / 25,049
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 4.3 ve Üzeri
Üretici:
Omegle.com LLC

Sosyal Medya Popülerleri

 1. Facebook Mobil
  Facebook MobiliPhone ve iPad İçin Facebook Uygulaması
 2. Instagram
  InstagramiPhone, iPod Touch ve iPad İçin Fotoğraf Paylaşma Uygulaması
 3. Omegle
  OmegleiPhone ve iPad için Sohbet Uygulaması
 4. Playr
  PlayriPhone ve iPad için Oyun Geliştirme Uygulaması
 5. Azar
  AzariPhone ve iPad için Görüntülü Sohbet Uygulaması