Orbit Downloader

Orbit Downloader

4.1.1.18
Editör Puanı: 5/5
5

104 Kullanıcı: 4.1/5

4.1
Orbit Downloader
Orbit Downloader
Orbit Downloader
Orbit Downloader
Orbit Downloader
Orbit Downloader
Orbit Downloader

Gelişmiş ve Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Can Çevrim Son güncelleme 1 ay önce

Kolay Kullanımlı ve Kararlı Çalışan, Ücretsiz Bir Dosya İndirme Yardımcısı Olarak Dikkat Çekiyor

Orbit Downloader, kullanıcıların web siteleri üzerinde dinlediği müzikleri, izlediği videoları ve farklı dosya türlerini bilgisayarları üzerine normalden çok daha hızlı bir şekilde indirmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

İnternet üzerinden dosya indirme işlemlerinizi çok daha hızlı, güvenli ve düzenli bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayacak program, piyasada yer alan en kaliteli dosya indirme yöneticilerinden bir tanesi olmaya adaydır.

Facebook, Youtube, MySpace ve daha benzeri birçok video paylaşım, sosyal ağ veya müzik sitesi üzerinde izlediğiniz videoları veya dinlediğiniz müzikleri Orbit Downloader yardımıyla yakalayarak, kolayca sabit diskiniz üzerine indirebilirsiniz.

Oldukça sade ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolay ve anlaşılırdır. Bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Programın güzel özelliklerinden bir tanesi de neredeyse tüm dosya paylaşım siteleriyle uyumlu şekilde çalışarak, indirmek istediğiniz dosyaları otomatik olarak ardı ardına indirebilmesi ve bu işlemi yaparken sizi bekletmemesidir. Hatta dosya depolama servisleri üzerinde paralı üyeliğiniz varsa, üyelik bilgilerinizi Orbit Downloader üzerine tanımlayarak, dosya indirme işlemlerinizi çok daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İndirmek istediğiniz dosyaları parçalara bölerek normalden çok daha hızlı bir şekilde indirmenize olanak sağlayan program ile aynı anda istediğiniz kadar çok dosyayı indirebilirsiniz. Hatta zamanlayıcı özelliği sayesinde indirme işlemlerinin ne zaman başlamasını istediğinize de karar verebilirsiniz.

Dosya indirme yöneticisi olarak kusursuz bir performans sergileyen Orbit Downloader, içerisinde yer alan yazılım güncelleme sihirbazı sayesinde güncel olmayan programlarınızı kontrol ederek, bilgisayarınız üzerinde güncellemeniz gereken bir program varsa sizi uyarır.

Sahip olduğu tarayıcı eklentileri sayesinde, tarayıcınız üzerinde izlediğiniz videoları veya dinlediğiniz müzikleri tek bir tıklamayla doğrudan bilgisayarınız üzerine indirme şansını sizlere tanıyan programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de budur.

Türkçe dil desteğine sahip olan, ücretsiz, reklamsız, güvenilir, kaliteli ve gelişmiş özelliklere sahip bir dosya indirme yöneticisine mi ihtiyacınız var? Daha fazla aramanıza gerek yok, çünkü ihtiyacınız olan tüm özellikler Orbit Downloader ile birlikte sizlerle buluşuyor.

Orbit Downloader Özellikleri:

 • Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme
 • Yüksek indirme hızı
 • Kullanıcı dostu arayüz
 • Sistemi yormadan çalışma
 • Internet Explorer, Firefox, Maxthon ve Opera desteği
 • Rapidshare indirme desteği
 • HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokolleri için destek
 • Ayarlanabilir Proxy Sunucu desteği
 • İndirmeyi durdurma ve devam ettirme
 • Genel indirme yönetimi

Orbit Downloader için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
114 / 834,753
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Innoshock

Dosya İndirme Yöneticileri Popülerleri

 1. Internet Download Manager
  Internet Download ManagerIDM - Dosya İndirme Yöneticisi
 2. YouTube Music Downloader
  YouTube Music DownloaderYouTube Müzik İndirme Programı
 3. VidMasta
  VidMastaFilm ve Video İndirme Programı
 4. Free YouTube Download
  Free YouTube DownloadÜcretsiz YouTube Video İndir
 5. MediaGet
  MediaGetTorrent Dosya İndirme Yöneticisi