OrgFinances

OrgFinances

2.3
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
OrgFinances
OrgFinances
OrgFinances
OrgFinances
OrgFinances
OrgFinances
OrgFinances

Basit Muhasebe Programı

Can Çevrim Son güncelleme 4 yıl önce

OrgFinances tek başına iş yapan tüccarlar, ev kullanıcıları, küçük işletmeler ve kuruluşlar için geliştirilen kolay kullanımlı ve kullanışlı bir muhasebe programıdır. Sade ve şık arayüzü sayesinde her seviyeden kullanıcı programı rahatlıkla kullanarak kendi finansal düzenlemelerini yapabilir.

Program herhangi bir gün ya da bir süre için açık istatistikleri görüntülemenize olanak tanır ve isterseniz bu verileri şifreleyerek korumanıza izin verir. Gelir ve giderlerinizi işleyeceğiniz bu basit uygulama sayesinde bütçenizi kolayca takip ederek, gerekli olmadığını düşündüğünüz giderleri kısarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Sınırsız sayıda özelleştirilebilir kategori altında hesaplarınızın etkin bir şekilde organize edilmesine olanak sağlayan OrgFinances ile oluşturduğunuz rapoları istediğiniz zaman HTML, XML, Excel veya PDF formatlarında çıktısını alabilirsiniz.

OrgFinances aynı zamanda tek bir yerde birden fazla bütçenin de yönetilmesine izin vermektedir. Bir yandan aile bütçenizi hesaplarken bir yandan da iş yerinize ait bütçenizi hesaplayabilirsiniz.

İçerisinde takvim ve hatırlatma aracı gibi ekstra özellikleri de bulunduran OrgFinances, gerçekten başarılı bir muhasebe ve finans programıdır.

OrgFinances için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda OrgFinances crack, OrgFinances serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
921
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Finans Popülerleri

 1. Kişisel Gelir Gider Programı
  Kişisel Gelir Gider ProgramıGelir ve Gider Hesaplama Programı
 2. Harcamalarım
  HarcamalarımKişisel Harcama Takip Programı
 3. BorsaMax
  BorsaMaxBorsa Verileri Takibi İçin Program
 4. Cari Hesap Programı
  Cari Hesap ProgramıCari Hesap Yapma Programı
 5. MetaTrader
  MetaTraderÜcretsiz Forex Programı