Pando

Pando

2.0.2.1
Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 5/5

5

Büyük Boyutta Dosya Gönderme Programı

Özgür Çınardalı Son güncelleme 9 yıl önce

Hiç email ile dosya göndermeye çalıştığınız ve dosya boyutu çok büyük olduğu için gönderemediğiniz oldumu? İşte artık buna bir son verebilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve kullanımı basit olan bir program olan Pando sizlere email attachment (eposta ek) limitlerini atlamanız ve istediğiniz boyutta dosya gönderme imkanını sağlıyor.

Artık küçük kalitede video ve resim dosyaları göndermek zorunda kalmıyıcaksınız. Sıkıştırma ve FTP'yi de unutun. Pando ile 1GB'a kadar ek dosya yollayabiliyorsunuz hatta sadece dosya değil klasör olarak bile gönderebiliyorsunuz.

Pando aynı zamanda kullandığınız geçerli e-posta adresinizi kullanıyor. İsterseniz dosylarınızı MySpace, Facebook, Blogger ve bu tarz benzer topluluk sitelerinde yayınlamanıza da olanak sağlıyor. İsterseniz dosyalarınıza şifre korumasıda verebiliyorsunuz. Anlık iletilerinizede ve messenger programlarınıza da dosya ekliyebiliyorsunuz.

Not: Ücretsiz sürümü ile 7 günlük e-posta paketleri barındırma, web paketlerine ise 30 gün barındırma sağlayan Pando'nun Pro sürümü ile 5 kat daha fazla gönderim hızı ve barındırma zamanlarını 2'ye katlayabilirsiniz.

Pando için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Pando crack, Pando serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 33,604
İşletim Sistemi:
Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
Pando Networks

Dosya Paylaşımı Popülerleri

 1. uTorrent
  uTorrentÜcretsiz Torrent İndirme Programı
 2. BearShare
  BearShareMüzik İndirme Programı
 3. Ares
  AresÜcretsiz Dosya Paylaşım Programı
 4. BitTorrent
  BitTorrentBitTorrent Programı
 5. MEGAsync
  MEGAsyncMega Senkronizasyon Programı