PhotoRescue

PhotoRescue

3.3.6 (Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

2 Kullanıcı: 3/5

3
PhotoRescue

Silinen Resimleri Geri Getirme Programı

Sibel Aflazi Son güncelleme 4 yıl önce

Windows için PhotoRescue programı üst seviyede bilgisayar bilgisi gerektirmeyen bir silinen resimleri geri getirme programıdır. Yanlışlıkla silinen ya da kaybolan resimlerinizi bu yazılım sayesinde geri getirebilirsiniz. USB aygıtlarında ya da diğer harici depolama cihazlarında silinen verileri geri getirme niteliğinde olan bu program sayesinde dijital ortamda kaybolan resimleriniz hızlı ve sorunsuz şekilde geri gelebilir.

Bu program, JPEG, TIF, TIFF, GIF, BMP, PNG, WMF ve daha çok sayıda grafik formatını kurtarabilir. Windows NT, XP, Vista ve 7 işletim sistemlerinde çalışabilen bu yazılım; FAT 12, FAT 16, FAT 32 ve NTFS gibi çok sayıda dosya sistemi ile uyumludur. Pek çok resim kurtarma programına göre daha verimlidir. SmartMediaCompactFlash,Hafıza Kartları, MultiMediaSD-KartSDHC-KartxD-Resim Kartı, USB'de ya da Mikro Sürücülerde ve FAT hard disklerde bile çalışabilir. Güvenlidir ve kartlara yazım kodu içermez. 

PhotoRescue için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda PhotoRescue crack, PhotoRescue serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
317 / 103,877
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000/WinNT

Dosya ve Disk Yöneticileri Popülerleri

 1. Unlocker
  UnlockerSilinmeyen Dosya ve Klasörleri Silme Programı
 2. Nero Burning ROM
  Nero Burning ROMCD/DVD/Blu-Ray Disk Yazma ve Ripleme Programı
 3. Smart Defrag
  Smart DefragDisk Performansı Artırma Yazılımı
 4. Kingo ROOT
  Kingo ROOTAndroid Cihazlar için Root Programı
 5. Open Freely
  Open FreelyDosya Açma Programı