PhotoSlide

PhotoSlide

1.0.2
Editör Puanı: 3/5
3

2 Kullanıcı: 3/5

3
PhotoSlide
PhotoSlide
PhotoSlide

Slayt Gösteri Programı

Son güncelleme 12 yıl önce

PhotoSlide yazılımının geliştiricisi uygulamayı yayından kaldırmıştır. Bu nedenle bu program yerine aşağıda yer alan alternatif yazılımı deneyebilirsiniz: 

Ashampoo Slideshow Studio
Ashampoo Slideshow Studio Slayt Gösterisi Hazırlama Programı

PhotoSlide, bilgisayarınızda ki resim dosyalarını CD'ye aktarıp, adeta bir sinema filmi gibi, arkaplana istediğiniz bir müziği(Wave.mp3) ekleyip sırayla resimleri izleyebilirsiniz. Ailenizin, sevgilinizin veya arkadaşlarınızın resimlerinden oluşan filmleri yapıp onları şaşırtmak elinizde.Ayrıca Resimleri Degisik stillerde efekt verebilirsiniz ve buda resimlerine canlılık katacaktır.Not: CD'yi oluşturmanız için bilgisayarınızda CD Kayıt cihazının olması gereklidir.

Bı Program ile Executable (.exe file)program gibi kayıt edersiniz, Screensaver (Windows)olarak kayıt edersiniz Video file olarak kayıt edersiniz, HTML Album olarak kayıt edersiniz PhotoSlide programının kendi dosyası olarak kayıt edebilirsiniz secim size kalmis.

Destekledigi Formatlar:jpeg, jpg, jpe, jfif, jif, bmp, dib, rle, win, vst, vda, tga, icb, tiff, tif, fax, eps, pcx, pcc, scr, rpf, rla, sgi, rgba, rgb, bw, psd, pdd, ppm, pgm, pbm, cel, pic, pcd, gif, cut, psp, png

PhotoSlide için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda PhotoSlide crack, PhotoSlide serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 47,668
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)

Resim Göstericiler Popülerleri

 1. IrfanView
  IrfanViewÜcretsiz Resim Gösterme Programı
 2. ViewNX
  ViewNXRAW ve NEF Dosya Formatı Gösterme Programı
 3. ACDSee Pro
  ACDSee ProProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 4. JPEGView
  JPEGViewÜcretsiz Resim Görüntüleme ve Düzenleme Programı
 5. 7GIF
  7GIFHareketli GIF Oynatma Programı