Picture Resize Genius 2.7.1

Picture Resize Genius 2.7.1

Editör Puanı: 3/5
3

1 Kullanıcı: 5/5

5
Picture Resize Genius 2.7.1
Picture Resize Genius 2.7.1
Picture Resize Genius 2.7.1
Özgür Çınardalı Son güncelleme 10 yıl önce

Picture Resize Genius email veya web siteleri veya bilgisayarınızda daha fazla boş alan elde etmek için resimlerinizin istediğiniz kısımlarını yada tamamını yeniden boyutlandırma amaçlı üretilmiş bir yazılım. Nedeniniz ne olursa olsun eğer resim boyutlarıyla ilgili bir sorununuz varsa bu program ile artık tüm istediğiniz fonksiyonlar elinizde mevcut olucak.

Yeniden boyutlandırma sizlere belirlediğiniz genişlik ve yükseklik ile resmin özelliklerini ve kalitesini aynı tutarak işlem yapma özgürlüğünü sağlıyor. Resimlerin oynama yapılan kısımlarınıda belirlemenize yardımcı olan bprogram istersenix text overlay (watermark) ekleme, yeniden isimlendirme gibi bir çok ek özelliğede sahip. Binlerce dosya üzerinde birkaç saniye üzerinde hızlı işlemler yapabilmek artık çok kolay.


Picture Resize Genius 40dan fazla resim dosya formatı desteği vermekte. Ve bu resim dosyalarını istediğiniz GIF, JPEG, TIFF, PNG, BMP, MIFF veya TGA formatına dönüştürebilme yetisinide bulunduruyor.

 • Seda Feda
  5
  - Picture Resize Genius 2.7.1 için Seda Feda dedi ki;

  Yav arkadaş o ne iğrenç ne can sıkıcı reklamdır. Tüm ekranı kaplayan vodafon reklamı. Yahu reklam konur da bole bısey konur mu ya. Elinsah ya elinsaf
  Bu arada uygulama güzel saol.

Picture Resize Genius 2.7.1 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Picture Resize Genius 2.7.1 crack, Picture Resize Genius 2.7.1 serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
8 / 27,001
İşletim Sistemi:
Vista/WinXP/Win2000/Win9x
Üretici:
Lonking Software

Resim Editörleri Popülerleri

 1. Adobe Photoshop
  Adobe PhotoshopProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 2. PhotoScape
  PhotoScapeÜcretsiz Resim Editörü
 3. Picasa
  PicasaÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 4. ProShow Producer
  ProShow ProducerSlayt Şovu Hazırlama Programı
 5. Epic Pen
  Epic PenÇizim ve Boyama Programı