Radiotracker

Radiotracker

10.1.6207.700
Editör Puanı: 3.5/5
3.5

6 Kullanıcı: 3.1/5

3.1
Radiotracker Ekran Görüntüsü
Radiotracker Radyo
Radiotracker Radyo Ayarları

İnternet Radyosu ve Kayıt Programı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 4 yıl önce

Radiotracker ile çevrimiçi müzik keyfi bilgisayarınıza taşınıyor. Programla 80 farklı türde milyonlarca şarkı tek tıklama ile elinizin altında olacak. Favorilerinizi seçin ve şarkılarını dinlemeye başlayın. Binlerce radyo kanalındaki yayınları alarak çalan şarkıları dinlemenize, bu şarkıları mp3 olarak bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanıyan Radiotracker ile müzik arşivinizi genişletebilir, yeni şarkıcılar keşfedebilirsiniz.

Radyoda dinlediğiniz şarkıları kaydederek tekrar tekrar dinlemek isterseniz bu program ile bunu yapabilirsiniz. Ayrıca kaydedeceğiniz şarkıları tüm id3 tagları ile ve hatta şarkı sözleri ile birlikte bilgisayarınıza kaydetmek isterseniz bu program tam size göre. Radiotracker sahip olduğu gelişmiş teknoloji ile internet üzerinden yayın yapan radyo yayınları veya lastfm gibi platformlardan müzikleri alıp bilgisayarınıza taşımanıza olanak tanır. Ayrıca radyo yayınlarında şarkı başlarında ve sonlarında bulunan konuşmaları da temizlemenize olanak tanıyarak normal bir mp3 şarkısına sahip olmanızı sağlar. Şarkı kesip biçme özelliği sayesinde istediğiniz bölümleri kesebilir ve istediğiniz şekilde şarkıları kaydedebilirsiniz. Program kayıt sırasında müzik kalitesinde bir kayıp yaratmaz. Bu sayede şarkılar pek çok online müzik satış sitesinden bile daha kaliteli olarak size ulaşır. Program yanlışlıkla kayıtlanmış aynı şarkıları da sizin için bularak temizler.

Şarkıları kesip biçme özelliğinin yanında cep telefonunuz için melodi yapma özelliği de sunan Radiotracker ile cep telefonu melodilerinizi de kişiselleştirebilirsiniz. MP3 oynatıcılar ile senkronizasyon imkanı da sunan yazılım ile müziğiniz nereye giderseniz gidin sizinle beraber olacak.

Önemli! Programın ücretsiz versiyonu aynı zamanda deneme sürümüdür. Programın ücretsiz olarak sunduğu radyo dinleme özelliğini bedava olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Deneme sürümü 40 şarkı kaydetmenize ve dilerseniz bunları cep telefonunuza indirmenize izin verir. Programın belirtilen tüm özelliklerini kullanabilmek için satın almanız gerekmektedir.

Radiotracker için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Radiotracker crack, Radiotracker serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 53,466
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP

TV-Radyo Popülerleri

 1. EXARadyo
  EXARadyoRadyo Dinleme Programı
 2. Antensiz TV
  Antensiz TVİnternet Televizyon - Radyo Programı
 3. Canlı TV
  Canlı TVGelişmiş Medya Oynatıcı
 4. TVexe TV HD 2015
  TVexe TV HD 2015Ücretsiz Televizyon İzleme Programı
 5. TürkTV
  TürkTVTelevizyon İzleme Programı