Registry Mechanic

Registry Mechanic

11.1.0.214
Editör Puanı: 5/5
5

6 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
Ana Ekran
Tarama Ekranı
Tarama Sonuçları

Kayıt Temizleme ve Düzenleme Programı

Özgür Çınardalı Son güncelleme 5 yıl önce

Registry Mechanic ile Windows kayıt defteri (registry) girdilerinizi güvenli bir şekilde temizleyebilir, bozulanları tamir ederek bilgisayarı optimize edebilirsiniz. Windows çökmelerinde, hata mesajlarında veya sistem yavaşlamalarında genelde sorun kayıt defteri üzerindeki sorunlardan kaynaklanır. Kayıt girdilerini temizleyici bir program kullanarak sistemi bu tarz hatalardan arındırırsanız genel olarak sistem performansını maksimum düzeyde tutabilirsiniz.

Registry Mechanic Windows kullanımınız sonucunda oluşan hatalı ve kayıp kayıt girdilerini bulmak için yüksek performanslı bir tarama algoritması kullanmaktadır. Güvenli ve hızlı hata bulma özelliği ile güçlü ve güvenilir bir çözüm aracı olan Registry Mechanic bilgisayar performansınızı en iyi seviyeye getirmek için üzerine düşen görevleri yapmaya hazırdır.
 
Bilgisayarınızdaki bu tarz hatalar bir çok farklı nedenden oluşabilir. Kaldırma işleminden sonra hala programların isminin kalması veya geçersiz yazılım kaldırmaları, kayıp donanım sürücüleri veya başlangıçtaki programlar gibi birçok sorunun çözümünü Registry Mechanic ile elde edebilirsiniz.
 
Bir kaç kolay adımla Registry Mechanic bilgisayarınızı istenilen duruma getirecektir. İster seçtiğiniz işlemleri yapmasını, isterseniz tüm işlemleri otomatik olarak gerçekleştirerek kayıt defterinizi tamir etmesini program üzerinden kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Program aynı zamanda işlemleri yaparken her zaman yedek almaktadır ve ileride herhangi bir geri alım söz konusu olursa bu konuda da sizi mağdur bırakmayacaktır.

Registry Mechanic için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Registry Mechanic crack, Registry Mechanic serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
23 / 104,677
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
PCTools

Gerekli Popülerleri

 1. Directx 9c
  Directx 9cWindows Yardımcı Program
 2. Windows XP Service Pack 3
  Windows XP Service Pack 3Türkçe XP Servis Paketi 3
 3. Microsoft .NET Framework
  Microsoft .NET FrameworkMicrosoft .NET Kütüphanesi
 4. Microsoft Visual C++ 2010
  Microsoft Visual C++ 2010Microsoft Visual C++ 2010 Yeniden Dağıtılabilir Paketi
 5. JavaScript Collector
  JavaScript CollectorVeritabanı Programı