RGS-AvaCam

RGS-AvaCam

3.6.0
Editör Puanı: 4/5
4
Program Arayüzü
Video seçenekleri
Video kaynağı belirleme

Web Kamerasından Görüntü Kaydetme Programı

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 4 yıl önce

RGS-AvaCam programı sayesinde bilgisayarınıza bağlı olan kameranızı kullanarak ekran görüntüleri alabilir ve bunu dilediğiniz şekilde gerçekleştirmek için varolan detaylı seçenekleri kullanabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça detaylı olmasına rağmen büyük bir karışıklığa sahip değil. Eğer detaylı ayarlara girmek istemezseniz direkt olarak video kaydı almaya başlayabiliyorsunuz. Hangi kameradan görüntü almak istediğinizi, ses kaydı yapmayı, video sıkıştırma yöntemini seçmeyi, resim formatını belirmeyi bir kaç tıklama hemen halledebilirsiniz.

Aynı zamanda saniyede kaç kare yakalamak istediğiniz gibi videonun akıcılığını etkileyecek olan tüm diğer parametreleri de teker teker ayarlayabilme imkanını program bizlere sunuyor. Ayrıca içerisinde ufak bir resim editörü barındıran program ekran görüntüsü aldığınız videolarınızın çıktıları üzerinde kontrast ve parlaklık değişiklikleri gibi basit ancak faydalı olabilecek değişiklikler de yapabilmenizi sağlıyor.

Eğer hem kaliteli hem de kolay kullanılır ücretsiz bir web kamerası görüntü yakalama programı arıyorsanız RGS-AvaCam'ı kullanmayı unutmamanızı öneriyorum.

RGS-AvaCam için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
11 / 11,975
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Kayıt ve Yönetim Araçları Popülerleri

 1. mp3DirectCut
  mp3DirectCutHızlı MP3 Kesme Programı
 2. Virtual DJ
  Virtual DJÜcretsiz DJ Programı
 3. Free Music Downloader
  Free Music DownloaderÜcretsiz Müzik İndirme Programı
 4. ffDiaporama
  ffDiaporamaVideo Sunum ve Klip Yapma Programı
 5. GoldWave
  GoldWaveDijital Ses Düzenleyicisi