save2pc

save2pc

5.3.5.1488
Editör Puanı: 5/5
5

31 Kullanıcı: 4.5/5

4.5

YouTube Downloader

Özgür Çınardalı Son güncelleme 3 yıl önce

Şimdilerin en popüler boş zaman öldürme faaliyeti olarak görülen YouTube ve benzeri video paylaşım siteleri, zaman değerlendirmek ve eğlenmenin dışında web sitesi sahiplerine verdiği içerik desteğiyle de öne çıkıyor.

Ancak profesyonel bir görünüm adına sitenizin içeriğini kendi sunucunuzda tutmak istiyorsanız ya da sıradan bir ev kullanıcısı olarak beğendiğiniz YouTube videolarını sabit diskinizde toplamak niyetindeyseniz kullanışlı bir YouTube video indirme programına ihtiyacınız var demektir. save2pc bu noktada karşınıza çıkıyor ve dilediğiniz videoyu AVI, MPEG, FLV gibi belirlediğiniz bir formatta kaydetmenize yardımcı oluyor.

Tamamen ücretsiz olan yazılım her internet kullanıcısının elinin altında bulunması gereken araçlardan. Program sade arayüzü ve basitliği ile hemen anlaşılabilen ve taşınılabilir özelliği ile kurulum gerektirmeyen bir araç.

Ayrıca YouTube Downloader olarak tanıdığımız save2pc programı daha fazla özellik ve seçenek içeren standart ve profesyonel isimleri altında ücretli sürümlere de sahip. Bu sürümlere ait özellikleri ve farklılıkları görmek ve demo dosyalarını indirip denemek için üretici adresini ziyaret edebilirsiniz.

save2pc için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 559,381
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
FDRLab

Dosya İndirme Yöneticileri Popülerleri

 1. Internet Download Manager
  Internet Download ManagerIDM - Dosya İndirme Yöneticisi
 2. YouTube Music Downloader
  YouTube Music DownloaderYouTube Müzik İndirme Programı
 3. VidMasta
  VidMastaFilm ve Video İndirme Programı
 4. Free YouTube Download
  Free YouTube DownloadÜcretsiz YouTube Video İndir
 5. MediaGet
  MediaGetTorrent Dosya İndirme Yöneticisi