Scorp

Scorp

(Android)
Editör Puanı: 5/5
5
Scorp
Scorp
Scorp
Scorp

Android için Videolu Sosyal Medya Uygulaması

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

Farklı konu başlıkları altında videolar çekerek diğer videoları izleyebildiğiniz samimi bir sosyal medya uygulaması.

Scorp, pek çok uygulama ile benzerlik göstermesine rağmen tam olarak hiç biri olmayan ve hepsinden çok daha samimi bir Android sosyal medya uygulaması. Gündemdeki konular hakkında 15 saniyelik videolar çekerek fikir ve düşüncelerinizi aktarabileceğiniz uygulama üzerinde diğer kullanıcıların da çektikleri Scrop'ları izleyerek onları beğenebiliyor, video çekerek yanıt verebiliyor ve pek çok kişi ile samimi arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

Binlerce konu hakkında konuşulan Scorp üzerinde tüm kullanıcıların ilgisini çekebilecek yüzlerce içerik bulabileceğine eminim. Bu anlamda biraz Ekşisözlük ile benzerlik gösteren Scorp, yapı olarak Ekşisözlük'tan tamamen farklı.

Özgürce düşüncelerinizi ifade edebildiğiniz uygulamanın iPhone ve iPad versiyonundan sonra Android versiyonu da yayınlandı. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra konunuzu seçip hemen 15 saniyelik videolarınızı çekebiliyorsunuz. Sonrasında iste çektiğiniz videoya karşılık diğer kullanıcılardan gelecek videoları bekleyin ve izleyin.

Futbol, magazin, politika, moda, kadınlar ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir konu hakkında ilginizi çekecek onlarca içerik bulunan Scorp, günlük olarak takip ederek dahil olabileceğiniz keyifli ve samimi bir uygulama. Kısa süre içerisinde popüler olmayı başaran sosyaş medya uygulamalarından bir tanesi olmayı başaran Scorp üzerinde istediğiniz konuları bulamadığınız taktirde yeni konu açarak videonuzu çekebiliyorsunuz.

Farklı bir heyecan ve deneyim yaşatması nedeniyle çok tercih edildiğini öngördüğümüz Scorp'u hemen Android telefon ve tabletlerinize indirerek siz de bu samimi ortama dahil olun ve videolarınızı çekerek diğer kullanıcılarla etkişime geçin.

Scorp için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
154 / 23,005
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 4.4 ve Üzeri
Üretici:
İzzet Zakuto

Sosyal Medya Popülerleri

 1. Facebook Mobil
  Facebook MobilAndroid İçin Facebook Uygulaması
 2. Instagram
  InstagramAndroid için Fotoğraf Paylaşma Uygulaması
 3. Facebook Lite (APK)
  Facebook Lite (APK)Android için Facebook Lite (APK) Versiyonu
 4. Scope (Periscope)
  Scope (Periscope)Android için Canlı Yayın Uygulaması
 5. Derya Abla Kahve Falı
  Derya Abla Kahve FalıAndroid İçin Kahve Falı Baktırma Uygulaması