Soup Toys

Soup Toys

1.6.0.8
Editör Puanı: 5/5
5

6 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
Soup Toys

Masaüstü Oyuncak Kutusu

Yeşim Halıcı Son güncelleme 7 yıl önce

NOT: Soup Toys yayından kaldırılmıştır. Bu nedenle programı indirebilmek artık mümkün değildir. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantı üzerinden göz atabilirsiniz:
https://www.tamindir.com/windows/masaustu/eglence/

Oyuncak bebekler, uçan balonlar, magnetler, toplar, tahterevalliler gibi aklınıza gelen her tür oyuncak Soup Toys'ın içinde sizi bekliyor. Oyuncakları masaüstüne dökerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli oyuncaklara çocukların bayılacağı kesin, yetişkinler ise kendilerini oynamaktan alamayacaklar.

Soup Toys'un en şaşırtıcı tarafı kutunuzun içindeki oyuncaklarla yepyeni ve yaratıcı oyun setleri hazırlayabilmek. Hareketli ve sesli oyuncakların hepsi gerçek hayatta gördüklerimizle birebir aynı özelliklere sahip. Yani bir mıknatısla oynuyorsanız metal oyuncakları çekebilir, basket topunu saydırarak potaya atabilir veya atlı karıncaya koyduğunuz ağırlığa göre dönme hızının değiştiğini görebilirsiniz. Bu yüzden Soup Toys'da bulunan her oyuncağın kendine has özelliklerine göz atmak bağımlılık yaratabilir. Soup Toys özellikle çocukların hayal gücünü geliştirmek için geliştirilmiş. Kutunun içindeki pek çok oyuncak birleştirilerek farklı oyuncak mekanizmaları kurulabilir ve yapılabilecekler hayal gücüyle sınırlı. Masaüstünüzdeki her oyuncağın farklı sesler çıkardığını da hatırlatalım. Tabii ki bu sesler kapatılabiliyor. Soup Toys ile yarattığınız farklı oyun setlerini kaydederek saklayabiliyor ve istediğiniz zaman çıkarıp oynayabiliyorsunuz. Ayrıca yazılımın sitesinden diğer kullanıcıların oyun setlerini indirerek yepyeni oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Çocukların hayal güçlerini geliştirmek veya oyuncaklarla kaçamak birkaç saat geçirerek çocukluğuna dönmek isteyen yetişkinler için çok eğlenceli bir seçenek sunan Soup Toys masaüstünüzü lunaparka çevirecek.

Soup Toys için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
65,996
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000

Eğlence Popülerleri

 1. 20 Adet Flash Oyun Paketi
  20 Adet Flash Oyun PaketiÜcretsiz Flash Oyunlar Bir Arada
 2. Hakan Satranç
  Hakan SatrançSatranç Oyunu
 3. EclipseCrossword
  EclipseCrosswordBulmaca Oluşturma Programı
 4. SZT Türküler
  SZT TürkülerŞarkı ve Türkü Sözleri
 5. Electronic Piano
  Electronic PianoPiyano Çalma Programı