Spider-Man 2

Spider-Man 2

(Windows-phone)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Spider-Man 2
Spider-Man 2
Spider-Man 2

Windows Phone için Örümcek Adam 2 Resmi Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 3 yıl önce

Spider-Man 2, İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminin resmi oyunudur. Örümcek Adam kostümümüzü giyip New York şehrini kuşatan kötülere karşı mücadele verdiğimiz oyunda özel efektler oldukça etkileyici.

İnanılmaz Örümcek Adam serisinin 2. oyununda Times Square’den Central Park’a 6 farklı bölgede maceradan maceraya koşuyoruz. Hareketli sahnelerin eksik olmadığı bu açık dünya oyununda hem grafik, hem ses hem de animasyonların kalitesi ilk bakışta gözümüze çarpıyor. Her yönden etkileyici olan bu yapımda oldukça fazla yan görev bulunuyor. Bu görevler esnasında Venom, Green Goblin, Electro ve Avcı Kraven gibi ün salmış kötülerle karşılaşıyor, gerek ağımızla gerekse de kombo hareketlerle kötülerin saldırılarını durdurmaya çalışıyoruz. Ağımızı fırlatarak, New York şehrinde yüksek binalar arasında sallanarak dolaşıyor, duvarlara tırmanıyoruz.

Filmden uyarlanan orijinal hikayeye sahip oyunda görevleri tamamladıkça Örümcek Adamın farklı kostümlerini de deneme şansı buluyoruz. Sembiyot Örümcek Adam ve Demir Örümcek Adam gibi filmden ve çizgi filmden tanıdığımız tüm kostümler oyuna aktarılmış.

Gerek sokak serserileriyle gerekse de süper kötülerle karşılaştığımız oyunda tamamlayacağımız tüm görevler farklı renkler ile harita üzerinde gösteriliyor. Şehir sorunları, araba hırsızlığı, soygun, intihar ve daha onlarca sorunu çözerek puan kazanıyor, bu puanlarlar da yeteneklerimizi (güç, dayanıklılık gibi) geliştiriyoruz. Tabii ki bu sorunları çözmeden puan kazanmanız da mümkün. Ancak hem pahalı olduğundan hem de oyundan zevk almanızı engellemesi yönünden gerçek para kullanmamanızı öneririm.

Spider-Man 2’nin tüm Windows Phone’lu cihazlarda aynı performansı sunmadığını bir mobil oyun için üst seviye fiyat etiketine sahip olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Bu durum tabii ki Spidey hayranlarını etkilemeyecektir.

Spider-Man 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Spider-Man 2 crack, Spider-Man 2 serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce Almanca Rusça ispanyolca italyanca Çince Japonca Türkçe Fransızca Portekizce
Geçen Hafta / Toplam:
7 / 4,931
İşletim Sistemi:
Windows Phone
Gereklilik:
Windows Phone 8 ve üzeri
Üretici:
Gameloft

Aksiyon Popülerleri

 1. Minion Rush
  Minion RushWindows Phone için Popüler Çılgın Hırsız Oyunu
 2. Modern Combat 5: Blackout
  Modern Combat 5: BlackoutWindows Phone için Aksiyon Oyunu
 3. Grand Theft Auto: San Andreas
  Grand Theft Auto: San AndreasWindows Phone için GTA Oyunu
 4. Zombie Derby
  Zombie DerbyWindows Phone için Arabayla Zombi Ezme Oyunu
 5. Pororo Penguin Run
  Pororo Penguin RunWindows Phone için Animasyonlu Sonsuz Koşu Oyunu