Spyware Doctor

Spyware Doctor

9.0.0.2308
Editör Puanı: 4/5
4

29 Kullanıcı: 4/5

4
Spyware Doctor Ana Ekran
Spyware Doctor Tarama Sonuç Ekranı
Spyware Doctor Tarama Ekranı

Casus Yazılım Doktoru

Emircan Erdoğan Son güncelleme 5 yıl önce

Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlardan Korumak İçin Kullanabileceğiniz Bir Program

Spyware Doctor spyware (casus) yazılımları silmenize olanak tanıyan ve gerçek zamanlı bir koruma sağlayan bir anti-spyware programıdır. Bu program bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi spyware (casus), adware (reklam), trojan (truva atı), keylogger, casus çerezleri, adbots, spybots, tarayıcı otostopçularıve benzer diğer kötü niyetli saldırıalara karşı koruyor. Ek olarak Internet Explorer ile gezinti yaparken program içerisindeki popup engelleyecisi ile isteğiniz dışındaki açılır pencerelere de açılmıyor.

Spyware Doctor kullanımı çok kolay olan ve hızlı tarama motoru sayesinde anlık koruma sağlayabileceğiniz çok güçlü bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınızdaki güvenliği hiç bir performans eksikliği hissetirmeden sessizce yapan bu program sahip olduğu Live Update seçeneği ile de en güncel tehditlere karşı bile her zaman hazırlıklı olmanızı sağlıyor.

Ayrıca programdaki OnGuard özelliği gerçek zamanlı bir koruma sağlamak için tasarlanmış olup birçok araç ile birlikte bilgisayarınıza karşı yapılan saldırıları ve kötü niyetli yazılımların faaliyetlerini takip edebilmenize olanak sağlıyor.

Not: Programın ücretsiz deneme sürümü zaten sisteminizde var olan spyware, adware vb. zararlı yazılımları kaldırmıyor, fakat gerçek zamanlı koruma ile programı kurduktan sonraki bölümde bilgisayarınıza sızmaya çalışan kötü niyetli yazılımları program deneme sürümü olmasına rağmen engelliyor.

Spyware Doctor için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Spyware Doctor crack, Spyware Doctor serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
51 / 116,287
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
PC Tools

Casus Yazılım Engelleyiciler Popülerleri

 1. Kaspersky Anti-Ransomware Tool
  Kaspersky Anti-Ransomware ToolFidye Yazılımlarına Karşı Koruma Aracı
 2. Autorun Virus Remover
  Autorun Virus RemoverAutorun.inf Virüsü Temizleme Programı
 3. Spybot - Search & Destroy
  Spybot - Search & DestroyCasus Yazılım Arama ve Silme Programı
 4. SUPERAntiSpyware Free Edition
  SUPERAntiSpyware Free EditionÜcretsiz Casus Yazılım Temizleyici
 5. RogueKiller
  RogueKillerKötü Niyetli Yazılım Engelleme Programı