STANDARD Codecs for Windows 7/8/10

STANDARD Codecs for Windows 7/8/10

2.65
Editör Puanı: 4/5
4
STANDARD Codecs for Windows 7/8/10

Video Görüntüleme İşlemleri İçin Windows Codec Paketi

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 2 yıl önce

Bu codec paketini kullanarak tüm video izleme ve oluşturma işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda sorunsuz bir şekilde tüm video izleme ve kodlama işlemlerini gerçekleştirebilmek için kullanabileceğiniz codec programlarından bir tanesi de STANDARD Codecs for Windows 7/8/10 olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Hem kolayca ince ayarları gerçekleştirebilmenizi sağlayan yapısı, hem de sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi sayesinde pek çok benzer programın ötesinde olduğunu da söyleyebilirim.

Bilinen tüm popüler video formatları konusunda destek sunan STANDARD Codecs for Windows 7/8/10, sisteminizde yer alan dosyaların herhangi bir şekilde bozulmasına neden olmuyor ve böylelikle işletim sisteminizin düzenini bozmadan video izleme ve hazırlama işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Diğer codec paketlerinde yer almayan pek çok özelliğe de ev sahipliği yapan program, bilhassa FLV ve MKV dosyalarının oynatılması yahut görüntü ayarlarının gerçekleştirilmesi konusunda çok geniş bir destek sunuyor. Bu formatlarla sık sık çalışmalar gerçekleştiren yahut filmler, diziler izleyenler, STANDARD Codecs for Windows 7/8/10’dan faydalanmak isteyeceklerdir.

Dileyen kullanıcıların programın kendi arayüzü vasıtasıyla pek çok ince görüntü ayarını gerçekleştirebilmeleri, video dosyalarından oldukça özelleştirilmiş görüntüler alınmasına da yardımcı oluyor. Çalışması esnasında herhangi bir sorun ya da performans sıkıntısı bulunmayan STANDARD Codecs for Windows 7/8/10, videolarla haşır neşir olan kullanıcıların denemeden geçmemeleri gerekenler arasında.

STANDARD Codecs for Windows 7/8/10 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
1,084
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win10/Win8.1
Üretici:
Shark007

Codec Paketleri Popülerleri

 1. K-Lite Codec Pack Full
  K-Lite Codec Pack FullSes Görüntü Codec Filtre Paketi
 2. Codec
  CodecSes ve Video Çözücü Paketi
 3. K-Lite Mega Codec Pack
  K-Lite Mega Codec PackKomple Codec Paketi
 4. K-Lite Codec Pack
  K-Lite Codec PackSes ve Görüntü Çözücü Paket
 5. ADVANCED Codecs for Windows 7/8/10
  ADVANCED Codecs for Windows 7/8/10Tüm Video Formatlarını Oynatan Gelişmiş Codec Paketi