Sudden Bonus

Sudden Bonus

(Android)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Sudden Bonus
Sudden Bonus
Sudden Bonus
Sudden Bonus
Sudden Bonus

Android için Aksiyon Oyunu

Alper Çetiner Son güncelleme 2 yıl önce

Tüm aile bireyleri ev eşyalarını dövüş ustaları gibi parçalamak için bir araya geldiler!

Ekrana tıklamalı oyunlara bayılıyorsanız zengin animasyonlarıyla birlikte gündelik hayat macerasını komik bir şekilde anlatmayı başaran Sudden Bonus ile tanışın. Sudden Bonus, Lek Chan isimli bağımsız bir oyun geliştiricisi tarafından hazırlanan bir parmak egzersizi oyunu desek yeridir. Aile içerisinden ebeveynlerden çocuklara kadar yer alan kişilerle evin içerisinde yer alması gereken demirbaş ürünleri ekranı tıkladıkça dans ede ede parçalıyorsunuz.

Street Fighter gibi dövüş oyunları bildiğiniz gibi süper saldırı hareketlerine sahip ve oyun bu esnada daha bir kendini hissettiren bir pataklama sekansıyla oyun ile bütünleşmenizi sağlıyor. Sudden Bonus ile ekranı tıkladığınız müddetçe gelen çılgın kombo hareketleriyle bu fenomeni sürekli olarak yaşamanız mümkün. Ev içerisinde yer alan eşyaları kırdıkça karşınıza yeni eşyalar geliyor. İlk oynayışlarınızda abajur ile uğraşırken buzdolabı parçalamaya gelecek olan vaktinizi de hazırlamanız gerekecek. Oyunun nasıl bir şeye benzediğini dilerseniz bir de tanıtım videosundan izleyin.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış eğlenceli bir oyun olan Sudden Bonus, tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanıyor. Ne var ki, oyunda daha hızlı bir gelişim kaydetmek için uygulama içi satın alma seçenekleriyle de karşılaşmayacağınız için reklam ekranlarıyla karşılaşmanız yüksek bir olasılığa sahip.

Sudden Bonus için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
9
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
2.3 ve üzeri
Üretici:
Lek Chan

Aksiyon Popülerleri

 1. Pokemon GO
  Pokemon GOAndroid İçin Pokemon Oyunu
 2. Subway Surfers
  Subway SurfersAndroid İçin Macera Oyunu
 3. Strike of Kings
  Strike of KingsAndroid için MOBA Oyunu
 4. Growtopia
  GrowtopiaAndroid İçin Minecraft Benzeri Oyun
 5. Counter Strike
  Counter StrikeAndroid için Online FPS Oyunu