LINE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    82,480

  • Üretici

    Naver

LINE, Symbian cihazlarınızda ücretsiz mesajlaşma yapabileceğiniz en popüler ve en çok kullanılan uygulamardan bir tanesidir.

LINE, arkadaşlarınız veya diğer tanıdıklarınız ile ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Mesaşlarınızın içerisinde kullanabileceğiniz birbirinden eğlenceli ve komik ifadeler ile birlikte mesajlaşırken yanı zamanda eğlenebilirsiniz.

Dünya üzerinde 230'dan fazla ülkede 250 milyon kişiden fazla kullanıcısı bulunan LINE, bir çok ülkede bir numaralı mesajlaşma uygulaması olmayı başarmış durumda. Şık tasarımı ile gözlere de hitap etmeyi başaran LINE'ı kullanarak, Symbian işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Konuşmalarınızın içinde eğlenceli ifadelerin yanı sıra, fotoğrafları da paylaşabiliyorsunuz. Kendi çektiğiniz veya galerinizde bulunan herhangi bir foroğrafı seçerek arkadaşlarınızla paylaşmak oldukça kolay.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma uygulaması LINE'ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR