Tic Tac Toe 1.0 (Symbian)

Tic Tac Toe

1.0
Tic Tac Toe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tic Tac Toe, küçük yaşlardayken herkeisn mutlaka bir kere oynadığı kağıt üzerinde oynanan en eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesi.

Tic Tac Toe, isminden tam olarak ne olduğunu anlayamasanızda S.O.S oyunu dediğimde herkesin tahmin edebileceği eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Nokia telefonların işletim sistemi Symbian için geliştirilen bu oyunda yapmanız gereken tek şey çarpı yada yuvarlak işaretinin hangini kullanıyorsanız 3 tanesini yan yana, üst üste yada çarpraz bir şekilde dizmek. Bunu başarabilirseniz oyunda 1 puan kazanıyorsunuz.

Şüphesiz bir çoğunu okul sıralarının üstünde bu oyunu oynamışınızdır. Şimdi ise Nokia telefonlarınız üzerinde oynama fırsatını var. 9 karelik bir alanda oyuncuların sıra sıra çarpı ve yuvarlak işaretlerini yerleştirdiği oyunda, akıl almaz taktikler mevcut. Bu taktikleri zamanla oynayarak geliştirlebilir ve arkadaşlarınızı yenebilirsiniz.

Hem kısa süren hem de oldukjça eğlenceli bu oyunu Nokia telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Oyunun en güzel yanı ise çok ufak boyutlu olmasına rağmen çok eğlenceli olması. Arkadaşlarınızla birlikte oynama fırsatınızın olduğu Tic Tac Toe'yi ufak molalarda yada aralarda oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR