Windows Live Messenger (Symbian)

Windows Live Messenger

Windows Live Messenger
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    52,456

  • Üretici

    Microsoft

Windows Live Messenger, popüler anlık mesajlaşma aracının Symbian işletim sistemine sahip mobil cihazlara yönelik uygulamasıdır.

Windows Live Messenger popüler mesajlaşma aracının mobil sürümüdür. Bu uygulama üzerinden arkadaşlarınız metin temelli ya da görüntülü iletişim kurabilirsiniz.

Yıllardır kullanılan ve en tanınmış anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olarak gösterilen Windows Live Messenger, artık Symbian işletim sistemine sahip Nokia telefonlar üzerinden de kullanılabiliyor. Metin temelli ya da sesli - görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz bu uygulama ile arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde bulunabileceksiniz.

Facebook ve MySpace gibi tümleşik sosyal ağ hesaplarında yer alan arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza da olanak sağlayan bu uygulama ile Flickr hesabınızla ilişki de kurabiliyorsunuz.

Bahsettiğimiz iletişim yöntemlerinin yanı sıra dilerseniz fotoğraf yükleyebilir ve arkadaşlarınızla fotoğraf ya da görsel paylaşımında bulunabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Hotmail hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bu sayede e-posta yazabilir ya da gelen postaları görüntüleyebilirsiniz.

YORUMLAR