TeamViewer

TeamViewer

12.0.71053 (Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

71 Kullanıcı: 4.7/5

4.7
TeamViewer Ekran Görüntüsü
TeamViewer Kişi Listesi
TeamViewer Özellikler

Uzak Masaüstü Paylaşım Programı

Can Çevrim Son güncelleme 6 ay önce

TeamViewer ile Kolayca Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurabilirsiniz

Teamviewer internet üzerinden herhangi bir bilgisayar veya sunucu ile uzak masaüstü bağlantıları kurmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir uzak masaüstü programıdır. Bağlantı kurduğunuz bilgisayarın adeta başında oturuyormuş gibi gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri kolaylıkla sonuca oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda farklı kullanıcılar veya tanıdıklarınız için uzaktan destek verme imkanınıda sizlere sunan Teamviewer 10'un sade ve şık arayüzü dışında kolay kullanımı da dünya üzerinde 100 milyon gibi yüksek bir kullanıcı tarafından tercih edilmesini açıklamaktadır.

Teamviewer'ın kullanım alanları o kadar geniştir ki bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmış durumda. Örneğin evinizden işyerinizdeki bilgisayarınıza bağlanarak kolaylıkla kişisel dosyalarınıza ulaşabilir ve bu dosyalar üzerinde değişiklikler, oynamalar yapabilirsiniz.

Program kurulu olduğu her bilgisayara bir kullanıcı ID'si ve her program her açılışında farklı olacak şekilde bir kullanıcı şifresi vermektedir. Bilgisayarınıza erişim izni vermek istediğiniz arkadaşınıza sadece kullanıcı ID'nizi ve şifrenizi vermeniz yeterlidir. Böylelikle arkadaşınız kendi bilgisayarı üzerinde Teamviewer'ı çalıştırarak verdiğiniz ID ve şifre yardımıyla sizin bilgisayarınıza erişim sağlayabilir. Teamviewer'ı kullanmak gerçekten de bu kadar kolay ve ister acemi isterseniz profesyonel bir bilgisayar kullanıcı olun Teamviewer'ı hiç zorlanmadan kullanabilirsiniz.

Kişisel kullanımlar için ücretsiz olan ve aynı zamanda kullanıcılara Türkçe dil desteği de sunan Teamviewer bana göre tüm bilgisayarlar için olmazsa olmaz programlar arasında yer alıyor.

Hayatınızı kolaylaştırmak, verimliliğinizi arttırmak, sevdiklerinize çevrimiçi destek vermek ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olan Teamviewer'ı tüm kullanıcılarımıza öneriyoruz.

Teamviewer'ın Genel Özellikleri:

 • Uzaktan bakım, toplantılar, sunumlar, uzak bilgisayar ve sunuculara erişim, destek, yönetim, satış, ekip çalışması, ev ofis ve eğitim ihtiyaçalarını gerçek zamanlı karşılama gibi tüm farklı senaryolar için tek bir çözüm.
 • Çapraz platform bağlantıları desteği sayesinde Windows, Mac, Linux, iPhone/iPad ve Android işletim sistemlerinin tümünde kullanılabilir.
 • Güvenlik duvarları ve proxy ayarları olsa bile bunlara takılmadan ve ek bir konfigürasyona gerek olmadan çalışır.
 • Uzak bilgisayar üzerinde oynatılan müzikleri, videoları ve sistem seslerini anlık olarak görüp duyabilmenize olanak tanır.
 • Uzak masaüstü aracılığıyla yapılan toplantıların sesli ve videolu kayıtlarını yapabilme. Aynı zamanda entegre dönüştürücü sayesinde AVI formatına dönüştürebilme.
 • Bilgisayarlar ve kişi listenizde bulunan herhangi biriyle tek bir tıklamayla bağlantı kurabilme olanağı, bir başka değişle bağlantı kişilerinizin hızlı yönetimi.
 • Listenizde bulunan kullanıcılar veya kişilerden anlık olarak kimlerin çevrimiçi olduğunu kontrol etme şansı.
 • Listenizde bulunan kullanılarla anlık ileti fonksiyonu sayesinde grup sohbeti yapma ve çevrimdışı mesajlaşma.

Tüm bu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanıcılara en güvenli şekilde ücretsiz olarak sunan Teamviewer 10 gerçektende her bilgisayar kullanıcısının denemesi gereken bir program.

TeamViewer Artı Yönleri
 • + Kurulumsuz destek imkanı.
 • + Mac, Linux ve Mobil desteği
 • + Hızlı kurulum ve kolay kullanım özellikleri
 • + Şık ve Türkçe arayüz.
 • Mustafa ÖZBIYIK
  1
  - TeamViewer 12.0.71053 için Mustafa ÖZBIYIK dedi ki;

  ürünü aldık almasınada teknik desteği sıfır. olaki ulaşabilirseniz sadece ingilizce..
  team 8 versiyon vekullanıcımız var 12 versiyone geçelim diyoruz. aynı kullanıcı miktarı ile aynı yeni team alma arasıda sadece 400 tl oynuyor. ikiside 12000 tl lere geliyor. bir versiyon yükseltme bu kadar olamamalı.....
  team 8 ile windows 10

  Artı Yönleri: kolay bağlantı Eksi Yönleri: team 8 versiyon vekullanıcımız var 12 versiyone geçelim diyoruz. aynı kullanıcı miktarı ile aynı yeni team alma arasıda sadece 400 tl oynuyor. ikiside 12000 tl lere geliyor. bir versiyon yükseltme bu kadar olamamalı..... team 8 ile windows 10 a bağlanmak istediğiniz zaman program açık olsa bile bağlanamıyorsunuz. illa ekranda team görünür olmak zorunda. simge durumunda bir işe yaramıyor.
 • Bora Cengiz
  TeamViewer 12.0.71053 için Bora Cengiz dedi ki;

  harika olmus (: (: (: (: (: abi teşekkür ederim hahahahahahahahah

 • hakan antalya
  5
  - TeamViewer 11.0.56083 için hakan antalya dedi ki;

  çok başarılı..işimi evden devam edebiliyorum artık teşekkürler

 • Ziyaretçi
  TeamViewer 11.0.56083 için Ziyaretçi dedi ki;

  iyi işimi görüyor herşeyimi bu siteden indiriyorum çok güzel tamindir adamsın

  Artı Yönleri: herşey var Eksi Yönleri: yok ki
 • Serkan Aksu
  TeamViewer 11.0.52465 için Serkan Aksu dedi ki;

  Aynen Süper bende begendım tavsıye ederım.

TeamViewer için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1,118 / 1,474,466
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
TeamViewer

Uzaktan Yönetim Popülerleri

 1. Ammyy Admin
  Ammyy AdminÜcretsiz Uzak Masaüstü Paylaşım Programı
 2. TeamViewer
  TeamViewerUzak Masaüstü Paylaşım Programı
 3. Prorat
 4. AnyDesk
  AnyDeskUzak Masaüstü Bağlantısı Programı
 5. Alpemix Uzaktan Yardım
  Alpemix Uzaktan YardımÜcretsiz Uzak Masaüstü Yönetim Programı