Telescope

Telescope

Editör Puanı: 3/5
3
Telescope
Telescope
Telescope

Windows Phone için Üçüncü Parti Periscope İstemcisi

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Twitter Üzerinden Canlı Yayın Yapın

Telescope, Twitter tarafından geliştirilen canlı yayın yapma uygulaması Periscope’u Windows Phone cihazımıza taşıyor.

Twitter üzerinden anı canlı olarak takipçilerimizle paylaşmamıza izin veren sosyal ağ uygulaması Periscope, şu anda sadece iOS platformunda bulunuyor ve iPhone / iPad kullanıcıları tarafından ücretsiz indirilebiliyor. İlginç bir şekilde yeni yayınlanan bu uygulama ertesi gün Windows Phone platformunda kendisini gösterdi. Her ne kadar farklı bir isimle ve biraz daha kısıtlı özelliklerle karşımız çıksa da Telescope ilk haliyle kullanılabilecek düzeyde ve Windows Phone 8.1 cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmakta.

Twitter’da takipçilerimiz arasından dilediğimiz kişilerle içerisinde bulunduğumuz anı canlı olarak paylaşabildiğimiz, etkileşimde bulanabildiğimiz Periscope’un Windows Phone sürümü Telescope üçüncü parti bir istemci ve tahmin edeceğiniz üzere resmi uygulamadan çok geride kalıyor. Öyle ki ücretsiz indirebildiğimiz uygulama ile sadece kullanıcıları takip edebiliyor ve canlı yayınları görüntüleyebiliyoruz. Uygulama ile şimdilik Twitter’da canlı yayın yapabilmemiz için bir seçenek bulunmuyor. Ancak yakında broadcast yani yayın yapma özelliğinin aktif edileceği geliştirici tarafından belirtilmekte.

Twitter hesabımızı bağlayarak kullanmaya başlayabildiğimiz canlı yayın uygulaması Telescope’un ilerleyen güncellemelerinde canlı yayın yapmanın haricinde kullanıcı arama, profil görüntüleme, mesaj gönderme, ayarları düzenleme gibi önemli özellikler gelecek.

Twitter’ın yeni canlı yayın servisi Periscope’u merak ediyorsanız Telescope’u Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirerek bu merakınızı giderebilirsiniz.

Telescope için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
91 / 20,342
İşletim Sistemi:
Windows Phone
Gereklilik:
Windows Phone 8.1
Üretici:
Gateway Apps

Sosyal Medya Popülerleri

 1. Twitter
  TwitterWindows Phone için Twitter Uygulaması
 2. Telescope
  TelescopeWindows Phone için Üçüncü Parti Periscope İstemcisi
 3. Facebook Mobil
  Facebook MobilWindows Phone için Facebook Uygulaması
 4. Badoo
  BadooWindows Phone için Arkadaş Bulma ve Sohbet Uygulaması
 5. Telescope for Periscope
  Telescope for PeriscopeWindows Phone için Üçüncü Parti Periscope Uygulaması