Thor: Karanlık Dünya

Thor: Karanlık Dünya

Editör Puanı: 4/5
4
Thor: Karanlık Dünya
Thor: Karanlık Dünya
Thor: Karanlık Dünya
Thor: Karanlık Dünya
Thor: Karanlık Dünya

Android için Resmi Thor Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 yıl önce

Thor: Karanlık Dünya, Thor efsanesini yüksek kaliteyle Android cihazlarınıza taşıyan ve ücretsiz olarak indirilebilen bir Android oyunudur.

İzometrik bakış açısıyla oynanan aksiyon-rpg türündeki bilgisayar oyunlarını andıran Thor: Karanlık Dünya oldukça yüksek kaliteye sahip grafikleri, akıcı ve hızlı oynanışı ile öne çıkmakta. Thor: Karanlık Dünya'nın hikayesi ise Thor'un Asgard'ı yoketmeye çalışan Malekith ile savaşını konu alıyor. Kara elflerin lordu Malekith Dokuz Dünya'yı istila etmek için büyük bir ordu hazırlamıştır ve harekete geçmiştir. Thor ise bu istila karşısında hzlı hareket etmeli ve bütün gücüyle evrenin karanlığa gömülmesini engellemek için savaşmalıdır. Thor bu savaşında ise neyse ki yalnız değildir. Asgard'ın en büyük savaşçıları Thor'un yanında Malekith'e karşı yer alıyor ve Dokuz Dünya'yı kurtarmak için el birliği yapıyor.

Thor: Karanlık Dünya'da Thor'u kontrol ederken karşımıza çıkan güçlü düşmanlar karşısında Sif, Heimdall ve Üçlü Savaşçılar gibi efsanevi Asgard savaşçılarını yardıma çağırabilmekteyiz. Farklı yeteneklere sahip bu savaşçılar ihtiyacımız olduğunda bizi iyileştirebiliyor veya ışınlanma gibi taktiksel yetenekleriyle bize stratejik üstünlük kazandırabiliyor. Oyunda 90 farklı görev bizleri bekliyor ve bize Kara elflerin saldırdısı altında olan dünyaları gezme ve özgürleştirme imkanı sunuluyor. Birçok farklı düşman ve kuvvetli bölümsonu canavarları bizleri bekleyen diğer öğeler.

Thor: Karanlık Dünya'da kontrol ettiğimiz Thor'un özelliklerini ve özel yeteneklerini geliştirerek oyunu daha da eğlenceli hale getirebiliyoruz. Bunun yanında Thor için 10 farklı çekiç ve farklı zırh setleri oyunda açabileceğimiz içerikler olarak yer almakta. Oyundaki arena modunda ise Malekith'in ordularıyla karşılaşabiliyoruz ve yeteneklerimizi sınayarak diğer oyuncularla karşılaştırabiliyoruz.

Not: Oyun 1.6 GB boş alan gerektirmektedir.

Oyunun tanıtım videosunu buradan izleyerek oyun hakkında daha net fikir sahibi olabilirsiniz:

Thor: Karanlık Dünya için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
51 / 10,341
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.3 ve üzeri
Üretici:
Gameloft

Aksiyon Popülerleri

 1. Pokemon GO
  Pokemon GOAndroid İçin Pokemon Oyunu
 2. Subway Surfers
  Subway SurfersAndroid İçin Macera Oyunu
 3. Strike of Kings
  Strike of KingsAndroid için MOBA Oyunu
 4. Growtopia
  GrowtopiaAndroid İçin Minecraft Benzeri Oyun
 5. Counter Strike
  Counter StrikeAndroid için Online FPS Oyunu