TicToc

TicToc

2.0.0.0 (Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

3 Kullanıcı: 5/5

5
TicToc
TicToc
TicToc
TicToc

Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama Uygulaması

Barış YANIK Son güncelleme 4 yıl önce

TicToc, hem Android hemde iOS platformları üzerinde arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile birlikte ücretsiz mesajlaşma, sesli görüşme ve dosya paylaşımı yapmanızı sağlayan uygulamanın Windows masaüstü programıdır.

Arkadaşlarınız ile ister teketek isterseniz grup halinde mesajlaşarak en sevdiğiniz fotoğraf ve video gibi içerikleri kolayca paylaşmanızı sağlayan TicToc ile muhabbetlerinize bilgisayarınız üzerinden devam edebilmeniz için hazırlanan Windows sürümü sayesinde, Android veya iOS cihazınızın şarjı biterse veya bir problem oluşursa, konuşmalarınıza kaldığınız yerden Windows işletim sistemini kullandığınız masaüsüt bilgisayarlarınızdan devam edebilirsiniz.

Ücretsiz mesajlaşma ve sesli görüşme dışında pek çok gelişmiş ve eğlenceli özelliğe sahip olan TicToc sayesinde, kendi sohbet gruplarınızı oluşturabilir hatta ortak zevklere ve ortak fikirlere sahip olduğunuz kişiler ile mobil iletişim grupları kurabilirsiniz. Bu toplu görüşme gruplarından ise istediğiniz fotoğraf, video ve dökümanı paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı bilgisayarınız üzerinde kullanabilmek için, mobil cihazınız üzerinden kayıtlı bir e-posta adresinizin olması gerekmektedir. Yani uygulamayı Android veya iOS cihazlarınızda kullanıyor iseniz bilgisayarınızda da kullanabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz hizmet veren TicToc ile nerede olursanız olun, uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınız ile birlikte ücretsiz sınırsız olarak mesajlaşabilir, yüksek kaliteli sesli görüşmeler gerçekleştirebilir veya dosya paylaşamı yapabilirsiniz. Günümüzde mobil cihazlarımızda en çok kullandığımız mesajlaşma ve konuşma uygulamaları arasında en iyilerden biri olan TicToc'u kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Programın Android ve iOS uygulamalarını indirmek için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz:

Tictoc Android
Tictoc Android Android için Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama Uygulaması

TicToc iOS
TicToc iOS iPhone ve iPad için Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama Uygulaması

TicToc için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
67 / 57,137
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
SK Planet

Uygulamalar Popülerleri

 1. Instagram
  InstagramWindows 10 İçin Masaüstü PC Uygulaması
 2. Microsoft Word
  Microsoft WordWindows 10 için Word Uygulaması
 3. Excel Online
  Excel OnlineÇevrimiçi ve Ücretsiz Microsoft Excel Yazılımı
 4. PowerPoint Online
  PowerPoint OnlineÜcretsiz Slayt ve Sunum Hazırlama Programı
 5. PicsArt
  PicsArtWindows 8.1 için Fotoğraf Düzenleme Uygulaması