Toy Blast

Toy Blast

(iOS)
Editör Puanı: 4/5
4
Toy Blast
Toy Blast
Toy Blast
Toy Blast
Toy Blast

iPhone ve iPad için Bulmaca Oyunu

Emircan Erdoğan Son güncelleme 2 yıl önce

Rengarenk Atmosferi ve Eğlenceli Yapısıyla Herkese Hitap Ediyor

Toy Blast, bulmaca oyunlarından hoşlananlar için mutlaka göz atılması gereken seçeneklerden bir tanesi. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyun ilk bakışta Candy Crush'ı anımsatıyor fakat grafik konsepti ve atmosfer olarak daha farklı bir yapıya sahip.

Oyunda yerine getirmemiz görev aynı renge sahip olan taşları yan yana getirerek onları yok etmek. Taşları yok ettikçe ortaya çıkan görüntüler ve animasyonlar gerçekten tatmin edici düzeyde. Buna ek olarak kontroller de başarılı bir şekilde görevlerini yerine getiriyorlar ve oyun esnasında herhangi bir probleme yok açmıyorlar.

Toy Blast her yaştan oyunsevere hitap eden bir yapım fakat özellikle çocuklar, içerisindeki oyuncaklardan ve sevimli karakterlerden ötürü bu oyunu daha çok seveceklerdir. Toy Blast'ta onlarca bölüm mevcut ve bu bölümlerin hepsi kolaydan zora doğru ilerleyen bir çizgide sunuluyorlar. İlk baştakiler görece olarak kolay fakat ilerledikçe oyunun gerçek zorluk seviyesiyle karşı karşıya geliyoruz. Neyse ki zorlu bölümleri tamamlayabilmek için kullanabileceğimiz birçok bonus ve güçlendirici seçeneği var.

Oyunun en iyi özelliklerinden bir diğeri de Facebook bağlantı desteği. Bu özelliği kullanarak Facebook hesabımızla oyuna girebiliyor ve puanlarımızı arkadaşlarımızla kıyaslayabiliyoruz. Her ne kadar devrimsel özelliklere sahip olmasa da Toy Blast, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanların seveceği türden bir yapım.

Toy Blast için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 311
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 6.0 ve üzeri
Üretici:
Peak Games

Bulmaca Popülerleri

 1. Papers, Please
  Papers, PleaseiPad için Bulmaca Oyunu
 2. Candy Crush Saga
  Candy Crush SagaiPhone, iPod Touch ve iPad İçin Bulmaca Oyunu
 3. Recontact: Istanbul
  Recontact: IstanbuliPhone ve iPad için Bulmaca Oyunu
 4. Blackbox
  BlackboxiPhone İçin Zorlu Bulmaca Oyunu
 5. Criminal Case
  Criminal CaseiPhone ve iPad için Suç Mahali Araştırma Oyunu