Usb Lock AP

Usb Lock AP

2.1
Editör Puanı: 3/5
3

2 Kullanıcı: 2/5

2
Usb Lock AP
Usb Lock AP
Usb Lock AP

USB Bellek Şifreleme Programı

Deniz Gür Son güncelleme 10 yıl önce
USB LOCK AP basit ve direk sonuca ulaştıran arayüzü ile bilgisayarlarınızın güvenliği için USB bellek girişini sizin koyduğunuz şifreleme ile yapılmasına imkan veren bir program.

Etkinlik: USB LOCK AP USB bellek CD-RW'lar veya floppy disket ile sizin sisteminize girip bilgi alınmasını engelleyen oldukça etkili bir program. USB bağlantılı mouse, yazıcı, kamera veya diğer aygıtları engellemez...

İş veya ev kullanım amaçlı bilgisayarlarda ki anti-hack sistemi dahilinde olmayan bir koruma sağlar.

Kolay kullanım: USB LOCK AP bilgilerinizi saklamanız için şifre bazlı bir koruma sistemi sağlayan bu program ile sizin belirlediğiniz şifre harici hiç bir giriş görülmeyecek ve açılmayacaktır.

Programın ilk kurulumunda açtığınızda size bir şifre soracaktır bu şifreyi üstteki küçük resimde gördüğünüz gibi bir pencerede soracaktır. O pencerenin hemen sol altında yeşil harfler ile ilk girilmesi gereken şifre gözükmektedir. Onu girdikten sonra açılan pencereden CHANGE PASSWORD ile eski şifrenizi girip yeni şifre ile değiştirebilirsiniz.

 • serhat akın boybeyi
  Usb Lock AP 2.1 için serhat akın boybeyi dedi ki;

  Onlar günlük iş ve eğlence yaşamımızın vazgeçilmezleri oldular. USB belleklerden bahsediyorum. Artan internet hızıyla beraber internetten dosyalar, dokümanlar, eğlencelik videolar indirmek ve paylaşmak daha popüler hale geldi. Ayrıca USB belleklerin boyutlarının küçülmesi onları daha çabuk kaybolabilen ya da kolayca çalınabilen cihazlar haline getirdi.
  Onları kaybolmadan ya da çalınmadan Windows 7′de bulunan BitLocker özelliği ile şifrelerseniz kaybolma, çalınma ya da bir yerlerde unutma durumunda bile yetkisiz erişimleri engellemiş olursunuz. Özel bilgilerinizin bilmediğiniz kişilerin ellerine geçmemesi için USB belleklerinizi hemen BitLocker ile şifreleyin.

 • halitakdeniz
  Usb Lock AP 2.1 için dedi ki;

  bilgisayarıma kurdum programı..gel gör ki nasıl kaldıracağımı bilemiyorum programı.uninstalı yok yani.program klasörünün bilgisayarda nerde olduğu belli değil... şaştım kaldım..lütfen nasıl sileceğim konusunda yardımcı olun...

 • Ziyaretçi
  Usb Lock AP 2.1 için Ziyaretçi dedi ki;

  Bilgisayara flash bellek takılmasını önlemek için oldukça güzel program arkadaşların sorunu programın full olmadığı için kaynaklandığını düşünüyorum =)

 • Ziyaretçi
  3
  - Usb Lock AP için Ziyaretçi dedi ki;

  Programın amacı çok güzel fakat kurulduktan sonra restart yapılınca usb güvenliğinden dolayı tekrar kapatıyor. Şifremizi giriyoruz fakat yine de kapatıyor. Yani çözemedik

 • Ziyaretçi
  1
  - Usb Lock AP için Ziyaretçi dedi ki;

  kesinlikle tavsiye etmem. bu programı kurdum tüm usb girislerini kitliyo usb kullanmayı iptal ediyor. ve bilgisayar acılırken de usb ye takılı bi cihaz olunca usb cihazını cıkartıp tekrar acmayı deneyin diyor. benim laptopta dahili hafıza kartı girisi var onu da usb baglantısı olarak goruyor bu yuzden bilgisayarin acılması imkansız oluyor. taki bilgisayarın icini acip hafıza kartı okuyucusunu anakarttan sokene kadar :s yada format atana kadar :s

  Aenodin rumuzlu editörün cevabı: Programda belirlediğiniz şfire sayesinde istediğiniz USB girişlerini açabilirsiniz. Programın amacı zaten USB kullanımını iptal ederek USB belleklerden bilgisayara giren virüsleri engellemektir.

Usb Lock AP için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Usb Lock AP crack, Usb Lock AP serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 19,655
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Advansysperu

İnternet Güvenliği Popülerleri

 1. Hotspot Shield
  Hotspot ShieldYasaklı Sitelere Giriş Programı
 2. UltraSurf
  UltraSurfEngelli Sitelere Giriş Programı
 3. VPN Unlimited
  VPN UnlimitedEngelli Sitelere Giriş Programı
 4. Tor Browser
  Tor BrowserGüvenilir ve Anonim Web Tarayıcısı
 5. ZenMate
  ZenMateÜcretsiz Proxy Programı