Video Audio Remover

Video Audio Remover

Editör Puanı: 5/5
5
Video Audio Remover
Video Audio Remover
Video Audio Remover

iPhone ve iPad için Videodan Ses Kaldırma Uygulaması

Barış YANIK Son güncelleme 3 yıl önce

Video Audio Remover, iOS cihazlarınızda kullanarak videolarınızdan sesleri kaldırabilmenizi sağlayan mükemmel bir uygulamadır.

Uygulama marketi üzerinde bir çok detaylı özelliklere sahip video editörü uygulaması olmasına rağmen bu uygulamalar arasından çok az sayıdaki uygulama videolarınızdan sesleri kaldırmanızı sağlıyor. Videolarınızın arka planlarındaki rahatsız edici sesleri kaldırmak için kullanabileceğiniz uygulama ile videolarınızda buluan ufak sorunları giderebilir ve hazırlamış olduğunuz videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan Video Audio Remover ile sesleri kaldırma işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Vidolarınızın arka planında çalan sesleri kaldırmak için bir video editörü uygulaması arıyorsanız, Video Audio Remover tam size göre bir uygulama olacaktır.Uygulamanın en güzel özelliği ise arka plandaki sesleri kaldırırken, videonuzun orjinal kalite ve çözünürlüğünü korumasıdır.

Uygulama ile düzenleme işlemi yaptığınız videolarınızı cihazınıza kaydedebilirsiniz. Videolarınız üzerinden kaldırmış olduğunuz rahatsız edici seslerden sonra güzel müziklere ekleyerek ortaya çıkan videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Yapılan işlemler sırasında herhangi bir problem çıkarmayan uygulamayı kullanarak videolarınız üzerindeki istemediğiniz seslerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Videolarınızdan istemediğiniz sesleri kaldırmak için kullanabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Video Audio Remover için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Video Audio Remover crack, Video Audio Remover serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
21 / 2,001
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 5.0 ve Üzeri
Üretici:
Francis Bonnin

Fotoğraf ve Video Popülerleri

 1. Instagrab
  InstagrabiPhone ve iPad için Instagram Fotoğraf ve Video İndirme Uygulaması
 2. GoSexy
  GoSexyiPhone ve iPad için Zayıf Gösterme Uygulaması
 3. LensLight
  LensLightiPhone ve iPad İçin Fotoğraf Işık Efekti Uygulaması
 4. JamCam
  JamCamiPhone ve iPad için Müzik Eşliğinde Video Çekme Uygulaması
 5. Spring
  SpringiPhone ve iPad İçin Boy Uzatma Uygulaması