137 km Hız Yapan Dünyanın En Hızlı Drone'u

Drone adlı araçların son dönemde bir hayli popüler olduğunu görüyoruz. Özellikle kameraya sahip olan bu araçlar aksiyon sahnelerinin çekimi için tercih ediliyorlar. Kimi zaman da hayat kurtarabiliyorlar veya bu haberimizde paylaştığımız gibi suçluların ya

Drone adlı araçların son dönemde bir hayli popüler olduğunu görüyoruz.

Özellikle kameraya sahip olan bu araçlar aksiyon sahnelerinin çekimi için tercih ediliyorlar. Kimi zaman da hayat kurtarabiliyorlar veya bu haberimizde paylaştığımız gibi suçluların yakalanmasına yardımcı olabiliyorlar:

Drone Kullanarak Hırsızları Yakalattılar!

Eğer siz de bu insansız hava aracı modellerine ilgi duyuyorsanız Teal adlı bu yeni drone ilginizi çekebilir. Teal'in en önemli özelliği ise tüketicilere sunulan insansız hava araçları arasında en yüksek hıza sahip olan model olması. Yukarıda paylaştığımız haberde kullanılan DJI Phantom 4 adlı drone ise Teal'in yarısı kadar hız yapabiliyor. Bu da drone limitlerinde büyük bir sıçrama anlamına geliyor.

Teal tüketicilere sunulan en hızlı insansız hava aracı olsa da, askeri amaçlarla kullanılan insansız hava araçları çok daha yüksek hızlara çıkabiliyorlar.

YORUMLAR