2015'in En İyi Mobil Oyunları - Tamindir'in Seçtikleri

Need for Speed No Limits Need for Speed No Limits'i indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz: { softwareId = 21543} { softwareId = 21543} Rayman Adventures Rayman Adventures'da yaratıcı bölüm tasarımları, göze oldukça hoş görünen animasyonları, atm

Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits'i indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Rayman Adventures

Rayman Adventures'da yaratıcı bölüm tasarımları, göze oldukça hoş görünen animasyonları, atmosferi güçlendiren ses ve müzik efektleri ile kolayca beğeninizi kazanabilecek bir oyun. Rayman Adventures'ı bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Don't Get Fired

Serin ve Barkın'ın tavsiyesi olan Don't Get Fired'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Order & Chaos 2: Redemption

Eğer online olarak oynanan oyunlardan hoşlanıyorsanız ve bilgisayarınızzdan ya da oyun konsolunuzdan sıkıldıysanız Order & Chaos 2 kesinlikle denemeniz gereken bir mobil oyun. Oyunu Android, iOS, Windows Phone ve Windows 8.1 işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilmeniz mümkün:

Smashy Road: Wanted

Smashy Road: Wanted içerisinde oyunculara farklı dinamiklere sahip birçok farklı araç seçeneğini kullanma imkanı veriliyor. Smashy Road: Wanted'ı bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

MORTAL KOMBAT X

Mobil cihazların sınırlarını zorlayan bir graifk kalitesine sahip olan MORTAL KOMBAT X editörlerimizden Volkan ve Oğuzhan tarafından tavsiye ediliyor. Oyunu ücretsiz olarak indirebilmeniz mümkün:

Sword of Xolan

Sword of Xolan'ın Android versiyonu ücretsiz olarak indirilebiliyor, iOS versiyonu ise oldukça düşük bir fiyatla satışta:

Horizon Chase

Horizon Chase'in Android versiyonu ücretsiz olarak indirilebiliyor; fakat oyunun bir bölümünden sonrasının kilidini açmak için 8 TL civarında bir ödeme yapmanız gerekiyor. Oyunun iOS versiyonu ise aynı fiyat seviyesiyle satışa sunulmakta. Horizon Chase'in ödeyeceğiniz parayı hakedeceğini söyleyebiliriz:

Angry Birds 2

Editörlerimizden Barış ve Murat'ın tavsiyesi olan Angry Birds 2 her yaştan oyun severe hitap etmekte. Oyunu bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Fallout Shelter

Fallout Shelter ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun:

Tamindir'in Seçtiği 2015'in En İyi Mobil Oyunları

YORUMLAR