2016'nın En İyi 367 Videosu Bu Video İçine Sığdırıldı!

Eğer 2016'nın en iyi videoları hangi videolar diye merak ediyorsanız çok aramanıza gerek yok. Bu 10 dakikalık video 2016'da karşımıza çıkan en çarpıcı 367 videoyu bir araya getiriyor. 2016 çok parlak bir yıl olarak geçmedi. Birçok farklı trajedi ve ölüm h

Eğer 2016'nın en iyi videoları hangi videolar diye merak ediyorsanız çok aramanıza gerek yok. Bu 10 dakikalık video 2016'da karşımıza çıkan en çarpıcı 367 videoyu bir araya getiriyor.

2016 çok parlak bir yıl olarak geçmedi. Birçok farklı trajedi ve ölüm haberiyle sarsıldığımız bu yıl ne kadar kötü geçmiş olsa da hayat devam ediyor. İşte bu video da adeta yaşamın, doğanın ve insanın her ne olursa olsun kendisini yenileyeceğinin ve güzel şeyler üreteceğinin kanıtı.

9 yıldır benzer videolar üreten Luc Bergeron ya da takma adıyla Zapatou yine eski videolarındaki kaliteyi aratmayacak bir çalışma ortaya koymuş. İzleyeceğiniz bu videoda internet üzerinde 2016 yılında en dikkat çekici videoları kısa özetler şeklinde bir arada görebilirsiniz. Bu görüntülerden bazıları size oldukça tanıdık gelecektir, bazıları da daha önceden karşınıza çıkmamış; fakat izlediğinizde hayretler içinde kalacağınız, ağzınızı açık bırakacak yapıda görüntüler.

Luc Bergeron bu 367 videoyu bir araya getirebilmek için 230 saatlik bir araştırma, video düzenleme ve video birleştirme süresi harcamış. Sonuç ise harcanılan bu zaman ve emeğe değmiş. İyi seyirler.

2016'da YouTube'da En Çok İzlenen 10 Oyun Videosu

YORUMLAR