4K Çözünürlükte Destiny 2 Açık Beta Fragmanı

Bungie, önümüzdeki aylarda çıkış yapacak yeni FPS oyunu Destiny 2 için yeni bir fragman yayınladı. İlk Destiny oyunuyla oyun konsollarının gördüğü en başarılı oyunlardan birine imzasını atan Bungie, Destiny 2 PC sürümüyle bilgisayar oyuncularını da sevind

Bungie, önümüzdeki aylarda çıkış yapacak yeni FPS oyunu Destiny 2 için yeni bir fragman yayınladı.

İlk Destiny oyunuyla oyun konsollarının gördüğü en başarılı oyunlardan birine imzasını atan Bungie, Destiny 2 PC sürümüyle bilgisayar oyuncularını da sevindirecek. Destiny 2 PC sürümü ince elenip sık dokunarak hazırlanıyor, bu nedenle oyununun PC üzerinde en yüksek kaliteyi sunabilmesi için Destiny 2 PC sürümü biraz geç çıkacak. Yine de Destiny 2 açık beta sürecinde bütün oyuncular Destiny 2'yi bilgisayarları üzerinde erkenden oynayabilecekler.

Destiny 2 PC açık betası 29 Ağustos tarihinde başlayacak. Betada oyunun hikaye modunun ilk bölümü oynanabilecek. Ayrıca oyunun co-op modu test edilebilecek ve multiplayer modunda çok oyunculu savaşlara katılabileceğiz.

Yayınlanan bu video bize açık betada nelerle karşılaşacağımızı özetliyor. PC için özel olarak hazırlanan Destiny 2, 4K çözünürlük desteğine sahip. Bu videoyu da 4K Ultra HD çözünürlükte izleyebilir ve oyunun nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Destiny 2'nin PC sürümünün çıkış tarihi 24 EKim olarak listeleniyor. Konsol versiyonları ise 6 Eylül tarihinde çıkış yapacak.

YORUMLAR