Abducted Tanıtım Videosu

Abducted iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz gizemli bir hikayeye sahip bir korku oyunudur. Abducted'da uzaylılar tarafından binlerce ışık yılı uzakta yer alan yabancı bir yere kaçırılan kahramanımızın hikayesi konu alın

Abducted iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz gizemli bir hikayeye sahip bir korku oyunudur.

Abducted'da uzaylılar tarafından binlerce ışık yılı uzakta yer alan yabancı bir yere kaçırılan kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız bu yabancı topraklarda tek başına uyandıktan sonra evine geri dönme umuduyla maceraya başlıyor. Fakat kaçış planını uygulamadan önce yanıtlanması gereken sorular vardır. Buraya nasıl geldi? Onu kim, ne amaçla kaçırdı? İçinde bulunduğu yabancı çevre nasıl bir yerdir ve burada tek başına mıdır? Oyun boyunca bu soruları yanıtlarken çeşitli bulmacaları çözerek hikayede ilerliyoruz.

Abducted Radiance adlı özel bir grafik motoru kullanıyor. Yüksek kaliteli dinamik ışıklandırmalar, gölgeler ve sis efektleri sunan bu botor sayesinde oyun görsel olarak büyük başarı yakalıyor. Abducted'a bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

YORUMLAR