Abyss: The Wraiths of Eden Tanıtım Videosu

Abyss: The Wraiths of Eden, Android ve iOS cihaz kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek oldukça farklı ve etkileyici bir macera oyunudur. Oyunun kendine özel hikayesi ile birlikte sahip olduğu grafik kalitesinin sizi etkileyeceğine eminim.

Abyss: The Wraiths of Eden, Android ve iOS cihaz kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek oldukça farklı ve etkileyici bir macera oyunudur.

Oyunun kendine özel hikayesi ile birlikte sahip olduğu grafik kalitesinin sizi etkileyeceğine eminim. Oyundaki amacınız ise gizemli bir şekilde kaybolan keşifçi Robert'ı bulmak. Bunun için onun nişanlısının kontrolünü sağlıyorsunuz.

Okyanuslar içerisinde birbirinden farklı senaryolar ve zorluk seviyelerinde, gizli obje ve yerler keşfederek Robert'ı bulabilmek için ipuçları toplayarak oynayacağınız oyun saatlerce keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Android ve iOS cihazlarınız üzerinde oynamak için heyecanlı ve gizem dolu bir macera oyunu arıyorsanız Abyss: The Wraiths of Eden'i aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR