Adobe Lightroom for iPad Tanıtım Videosu

Adobe'un profesyonel fotoğraf düzenleme programlarından biri olan Lightroom'un iPad versiyonu kullanıcılara sunuldu. Bulut servisi üzerinden masaüstü program ile anlık eşleme yapılan uygulama sayesinde işlerinize istediğiniz yerde istediğiniz zaman devam

Adobe'un profesyonel fotoğraf düzenleme programlarından biri olan Lightroom'un iPad versiyonu kullanıcılara sunuldu. Bulut servisi üzerinden masaüstü program ile anlık eşleme yapılan uygulama sayesinde işlerinize istediğiniz yerde istediğiniz zaman devam edebilirsiniz.

Basit anlamdaki tüm resim düzenleme araçlarına sahip olan Lightroom for iPad, masaüstü programının sahip olduğu tüm özellikleri şu an için barındırmamaktadır. Uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise Adobe'un sahip olduğu akıllı önizleme teknolojisinden faydalanarak büyük boyutlu dosyalar ile bulut servisi üzerinde çalışarak kullanıcıların iPad'leri üzerinde yer tasarrufu yapmasını sağlamasıdır.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmenize rağmen, kullanabilmek için Adobe'un Photoshop Fotoğrafçılık Porgramına üye olmanız gerekiyor. Bu üyeliğin ücreti ise aylık 9.99 Dolar. Profesyonel anlamda resim düzenlemeleri yapmak isteyen kullanıcıların yararlanabileceği bir uygulama olan Lightroom'un iPhone versiyonu ise yılın ilerleyen aylarında çıkarılacağı açıklandı.

YORUMLAR