Adobe Voice Tanıtım Videosu

Adobe Voice, Adobe'un mobil platform için yeni çıkarmış olduğu etkileyici ve ücretsiz bir video hazırlama uygulamasıdır. Sadece iPad kullanıcılarının yararlanabileceği uygulama üzerinde şuan için yalnızca İngilizce dil desteği bulunuyor. Anlatacğınız herh

Adobe Voice, Adobe'un mobil platform için yeni çıkarmış olduğu etkileyici ve ücretsiz bir video hazırlama uygulamasıdır. Sadece iPad kullanıcılarının yararlanabileceği uygulama üzerinde şuan için yalnızca İngilizce dil desteği bulunuyor.

Anlatacğınız herhangi bir konu yada belirteceğiniz fikirlerinizi video ile çok daha etkileyici bir şekilde anlatmanızı sağlayan uygulamayı kullanmak için herhangi bir tecrübe sahibi olmanız gerkemiyor. Ana ekran üzerindeki tuşa dokunarak sesinizi kaydetmeniz ve sonrasında ikon ve resimler seçmeniz yeterli. İşin geri kalanını Adobe Voice sizin yerinize yaparak, sesiniz ve seçtiğiniz resimleri kullanıp ortaya muhteşem bir sinematik video çıkarıyor. Sesinizi iPad'den değilde gerçek bir stüdyoda kaydetmeiş gibi duyacağınız uygulama sayesinde herhangi bir konu anlatımı için kısa ve etkileyici videolar oluşturabilirsiniz.

Modern ve sade arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamayı denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR