Adobe Yazılımları ile Mobil Cihazlarda Yaratıcılığınızı Konuşturun!

Adobe yayınladığı bir video ile Photoshop ve Illustator gibi alanında öncü olan Adobe yazılımlarının geleceğinin ne olacağı konusunda kullanıcılara ipuçları verdi.  Videoda popüler Adobe yazılımlarının dokunmatik cihazlar üzerinde nasıl kullanılabildiği g

Adobe yayınladığı bir video ile Photoshop ve Illustator gibi alanında öncü olan Adobe yazılımlarının geleceğinin ne olacağı konusunda kullanıcılara ipuçları verdi. 

Videoda popüler Adobe yazılımlarının dokunmatik cihazlar üzerinde nasıl kullanılabildiği gösterilmekte. Bu görüntülere bakıldığında Adobe yazılımlarının mobil cihazlar üzerinde büyük potansiyele sahip olduğu ve dokunmatik ekranların nimetlerinde3n olabildiğince faydalandıkları görülebilir.

Videoda Adobe ve Microsoft arasındaki işbirliğinin de ipucu verilmekte. Videoda kullanılan cihazlar arasında Windows 8 işletim sistemine sahip olan tabletler, telefonlar, bilgisayarlar ve hatta Xbox oyun konsolları yer alıyor. Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10'un da bu işbirliğini genişletebileceği söylenebilir.

YORUMLAR