Age of Zombies Tanıtım Videosu

Age of Zombies eğer bolca aksiyon sunan ve boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz shooter türünde bir zombi oyunudur. Age of Zombies'te Barry adlı kahramanımızı yöneterek dün

Age of Zombies eğer bolca aksiyon sunan ve boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz shooter türünde bir zombi oyunudur.

Age of Zombies'te Barry adlı kahramanımızı yöneterek dünya tarihini değiştirmek üzere taş devrine gönderilmiş olan zombileri temizlemek için zaman yolculuğuna çıkıyoruz. Bu yolculuğumuz boyunca tüm zombileri temizlemeye çalışırken dinazorlar gibi farklı yaratıklar bizi engellemeye çalışıyor; bunun yanında biz de dinazorlara binerek bir biyolojik kitle imha silahına sahip olabiliyoruz.

Age of Zombies'de farklı silahları kullanabildiğimiz gibi geçici bonuslarla oyunu daha eğlenceli hale getirebilmekteyiz. Age of Zombies'i indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR