Agents of Mayhem Çıkış Videosu

Saints Row oyunlarıyla tanıdığımız Volition, Agents of Mayhem adlı yeni açık dünya tabanlı aksiyon oyununu oyun severlerin beğenisine sundu. Hatırlanacağı üzere önceki Saints Row oyunlarında uzaylılara karşı savaşmış, sınırsız aksiyonun içine dalmıştık. S

Saints Row oyunlarıyla tanıdığımız Volition, Agents of Mayhem adlı yeni açık dünya tabanlı aksiyon oyununu oyun severlerin beğenisine sundu.

Hatırlanacağı üzere önceki Saints Row oyunlarında uzaylılara karşı savaşmış, sınırsız aksiyonun içine dalmıştık. Saints Row oyunlarının özelliği GTA oyunları gibi gerçekçiliğe değil, uçuk kaçık aksiyon sahnelerine önem vermesiydi. Bu oyunlarda ilginç ve komik silahları kullanarak düşmanlarımızla savaşabiliyor, araba, motor, uçak, helikopter, hatta UFO bile kullanabiliyorduk.

Volition, Agents of Mayhem'i bir Saints Row oyunu olarak tanımlamasa da yeni oyunun aksiyon açısından önceki oyunlardan farkı olmadığını, hatta daha da yüksek dozda aksiyon sunduğunu söyleyebiliriz. Agents of Mayhem'de 12 farklı kahraman yer alacak ve oyuncular bu kahramanları aynı anda yöneterek aralarında hızlı bir şekilde geçiş yapabilecek.

Gelecekte geçen bir yapıya sahip olan Agents of Mayhem'de kurgusal bir şehire konuk oluyoruz ve Dünya'yı istila eden kötü kahramanlar topluluğu LEGION'a karşı savaşıyoruz. İzleyeceğiniz video bize oyunda karşılaşacağımız sahnelerden özetler sunan oyun içi grafiklerle hazırlanmış. Bu görüntülere bakarak oyunun oldukça güzel görüneceğini ve akıcı animasyonlara yer vereceğini söyleyebiliriz.

YORUMLAR