Agents of Mayhem'de Bu Kahramanları Kontrol Edeceğiz

Ünlü Saints Row serisinin yeni oyunu Agents of Mayhem, Ağustos ayında çıkış yapacak. Agents of Mayhem, önceki Saints Row oyunlarıyla bağlantılı olsa da biraz alternatif bir hikaye içeriyor. Bir önceki Saints Row oyunu olan Gat Out of Hell'de farklı kahram

Ünlü Saints Row serisinin yeni oyunu Agents of Mayhem, Ağustos ayında çıkış yapacak.

Agents of Mayhem, önceki Saints Row oyunlarıyla bağlantılı olsa da biraz alternatif bir hikaye içeriyor. Bir önceki Saints Row oyunu olan Gat Out of Hell'de farklı kahramanları yönetmiştik. İşte bu kahramanlar Agents of Mayhem'in yıldız kadrosunu oluşturmakta. Toplamda 12 kahraman Seul adlı şehirde LEGION güçlerine ve bu güçlerin başındaki Morningstar'a karşı savaşacak, biz ise bu 12 kahramandan 3 tanesini seçerek savaşa katılacağız.

Agents of Mayhem'de yer alacak kahramanlardan 3 tanesini tanıtan bu video bize Joule, Rama ve Red Card adlı kahramanlarımızı tanıtıyor. Bombshell adlı takımı oluşturan kahramanlarımız kendilerine has yeteneklere sahipler. Joule, güzel olduğu kadar zeki olan bir mühendis ve kendi silahlarını tasarlayarak düşmanlara karşı kullanabiliyor. Rama ise ok ve yayı ustaca kullanabiliyor ve çevikliğiyle düşmanlarını şaşırtabiliyor. Red Card'da ise taktik maktik yok, bam bam bam!

Videodaki oynanış görüntülerine bakıldığında Agents of Mayhem'in grafikleri oldukça hoş görünmekte. Agents of Mayhem, 15 Ağustos tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak. Makul bir fiyatla ön siparişe açılan Agents of Mayhem'in PC sürümünü bu bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz:

YORUMLAR