Airport City Tanıtım Videosu

Airport City, Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir havalimanı inşa etme oyunudur. Oyunda ister kendinize özel bir havalimanı inşa edebilir, isterseniz de ufak bir şehir kurabilirsiniz. Havalimanı kurduktan s

Airport City, Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir havalimanı inşa etme oyunudur. Oyunda ister kendinize özel bir havalimanı inşa edebilir, isterseniz de ufak bir şehir kurabilirsiniz.

Havalimanı kurduktan sonra sahip olduğunuz uçakları farklı ülkelere uçurarak gelir elde etmeye başlayabilir ve bu kazandığınız gelir ile havalimanınızı geliştirebilir yada yeni uçaklar satın alabilirsiniz.

Ücretsiz ve reklamsız olarak sunulan oyunda farklı koleksiyon eşyaları ve onlarca karakter bulunuyor. Karakterinizin seviyesini yükseltmeye çalışırken aynı zamanda havalimanınızda bulunan terminal ve çalışma alanlarının da genişlemesinden sorumlu olacaksınız.

Uçak ve simülasyon oyunlarını sevenlerin beğeneceği türde bir oyun olan Airport City'i a-Android ve iOS cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR