Akıllı Çakmak Quitbit'in Tanıtım Videosu

Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkan Quitbit, sigarayı bırakmanıza yardımcı olmak yada daha az sigara içmenizi sağlamak için geliştirilen oldukça başarılı bir proje. Dijital bir ekrana sahip olan akıllı çakmak üzerinde, gün içerisinden kadar sigara

Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkan Quitbit, sigarayı bırakmanıza yardımcı olmak yada daha az sigara içmenizi sağlamak için geliştirilen oldukça başarılı bir proje.

Dijital bir ekrana sahip olan akıllı çakmak üzerinde, gün içerisinden kadar sigara içtiğinizi ve en son ne zaman sigara içtiğinizi görebiliyorsunuz. Mobil uygulama ile birlikte kullanılacak olan akıllı çakmak için gerekli ayarları yaparak ne kadar sıklıkla sigara içeceğinizi ayarlayabilirsiniz. Bu tür bir ayarlama yaptığınızda, Quitbit gerekli, süre geçmeden sigaranızı yakmayacaktır. Ayrıca sigarayı içebileceğiniz süreyide ekranı üzerinden görebileceksiniz.

Sigarayı yavaş yavaş azaltarak bırakmanızı sağlayacak olan Quitbit'in mobil uygulaması üzerinden detaylı bilgilere ulaşarak ne kadar para tasarrufu yaptığınıza kadar görüntüleyebilirsiniz.

Şık ve modern bir görünüme de sahip olan Quitbit şuan için proje aşamasında ve istenen 50.000 Doları toplaması durumunda hayata geçirilecek. Bir kaç gün içerisinde 20.000 Dolara ulaşmayı başaran projenin bağış süreci 28 gün daha sürecek. Quitbit'i ilk almak isteyen kişiler arasına girmek istiyorsanız 79 Doları gözden çıkarmanız gerekiyor fakat bu fiyattan alabilmeniz için son 100 kişilik bir yer var. 69 Dolarlık seçenek çoktan tükenmiş durumda. Dilerseniz 5 veyua 25 Dolar bağışlayarak kampanyaya destek olabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak ve satın almak için tıklayınız. Quitbit için yeterli bağış yaparak ilk teslim edilecek kişilerden olmanız durumunda planlara göre akıllı çakmağınız Aralık ayında elinizde olacak.

YORUMLAR