Akıllı Yüzük ile Telefonunuzu Kontrol Edin

Indiegogo üzerinden yürütülen yeni bir akıllı yüzük kampanyasında karşılaştığımız Smarty Ring, akıllı telefonunuza gelen tüm uyarıları yönetmenizi sağlıyor. Tüm Bluetooth 4.0 bulunan akıllı telefonlar ile kullanabilecek olan Smarty Ring, gelen aramalarını

Indiegogo üzerinden yürütülen yeni bir akıllı yüzük kampanyasında karşılaştığımız Smarty Ring, akıllı telefonunuza gelen tüm uyarıları yönetmenizi sağlıyor.

Tüm Bluetooth 4.0 bulunan akıllı telefonlar ile kullanabilecek olan Smarty Ring, gelen aramalarınızı, bildirimleri ve diğer uyarıları rahatlıkla telefonunuzun ekranına bile dokanmadan kontrol edebilmenize olanak sağlıyor.

Şık tasarıma sahip olan bir mobil uygulama ile birlikte cihazınıza bağlanan akıllı yüzüğü, saat, zamanlayıcı veya telefonunuzu izini bulma görevlerinden kullanabilirsiniz. Yüzük pamağınızda takılıyken akıllı telefonunuzdan yaklaşık 30 adım uzağa gittiğinizde sizi uyararak telefonunuzun kaybolma veya çalınma riskini ortandan kaldırıyor.

Paslanmaz çelikten üretilen Smarty Ring'in bataryası 24 saat süre ile kullanmanızı sağlarken, yüzüğü hem Android hemde iOS cihazlar ile kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yüzüğü satın aldığınızda beraberinde gelen şarj cihazı ile birlikte akıllı teleofnlarınızıda şarj edebilirsiniz.

Indiegogo üzerindeki kampanyada 40.000 $ gelir hedeflenmesine rağmen son 3 gün kala şuan 10.000 $ gelir elde edildi. Diğer akıllı cihaz projeleri gibi beklenen ilgiyi göremeyen Smarty Ring'in muhteşem bir tasarımı var. Akıllı yüzük hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz veya satın alabileceğiniz Indiegogo kampanya sayfasına gitmek için http://www.indiegogo.com/projects/smarty-ring

YORUMLAR