Alien Hive Tanıtım Videosu

Alien Hive, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir 3'lü eşleme oyunudur. Diğer 3'lü eşleme oyunlarına göre daha farklı ve orijinal bir oyun yapısına sahip olan Alien Hive'daki amacınız benzer türdeki oyunlardaki g

Alien Hive, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir 3'lü eşleme oyunudur. Diğer 3'lü eşleme oyunlarına göre daha farklı ve orijinal bir oyun yapısına sahip olan Alien Hive'daki amacınız benzer türdeki oyunlardaki gibi olsa da, oyunun diğer bölümleri çok daha farklıdır. Eşleme oyunlarında en az 3 balon yada topu eşleyerek yok etmeye çalışırsınız. Fakat Alien Hive'da en az 3 tane aynı elementi bir araya getirerek yeni ve sevimli uzaylılar meydana getirebiliyorsunuz.

Bölümleri tek tek geçmeye çalışırken sizi engellemeye çalışan robotlar olacaktır. Bu robotları atlatarak yeni uzaylıları evrim geçirtmeli ve bölümleri birer birer geçmelisiniz. Oyun içerisinde kazandığınız altınları, geçmekte zorlandığınız bölümler de kullanmak amaçlı güçlendiriciler alarak değerlendirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz farklı, yeni ve kendine özgü bir bulmaca oyunu olan Alien Hive'ı Android ve iOS cihazlarınıza yükleyerek mutlaka denemelisiniz. Dilerseniz oyunu aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR