Allies in War Tanıtım Videosu

Popüler mobil oyun geliştiricisi Gamelion Studios tarafından iOS platformu için geliştirilen çok oyunculu gerçek zamanlı bir strateji ve savaş oyunu olan Allies in War, Clash of Clans alternatifi oyunlar arasında yerini aldı. Kendi üssünüzü kurduğunuz, sa

Popüler mobil oyun geliştiricisi Gamelion Studios tarafından iOS platformu için geliştirilen çok oyunculu gerçek zamanlı bir strateji ve savaş oyunu olan Allies in War, Clash of Clans alternatifi oyunlar arasında yerini aldı.

Kendi üssünüzü kurduğunuz, savunduğunuz, kaynak, asker ve teknoloji binaları inşa ettiğiniz ve geliştirdiğiniz, kendi ordunuzu kurduğunuz ve düşmanlarınızla savaştığınız oyun, diğer strateji oyunlarında yer almayan farklı özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Arkadaşlarınızla birlikte kooperatif olarak savaşlara ve turnuvalara katılabileceğiniz Allies in War'da muhteşem ödüller kazanabiliyor ve arkadaşlarınıza bağış yaparak yeni binaların kilidini açtırabiliyorsunuz.

Savaş ve strateji oyunu seven oyuncuların bir alternatif olarak denemelerini tavsiye edebileceğim Allies in War için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR