Amazon Cloud Player Tanıtım Videosu

Amazon Cloud Player, Android cihazlarınız üzerinde bulunan tüm müzikleri kolayca dinleyebilmenizi ve bulut üzerinden müzik akışı sağlayan pratik ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Windows, Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilec

Amazon Cloud Player, Android cihazlarınız üzerinde bulunan tüm müzikleri kolayca dinleyebilmenizi ve bulut üzerinden müzik akışı sağlayan pratik ve kullanımı kolay bir uygulamadır.

Windows, Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde cihazlarınıza bulunan tüm müzikleri dinleyebileceğiniz gibi, milyonlarca yeni şarkı arasında gezinti yaparak yeni şarkılar satın alabilir ve yeni müzikler keşfedebilirsiniz. Amazon üzerinde almış olduğunuz şarkılar ve gelecekte alacağınız şarkılar otomatik olarak uygulamaya eklenecektir.

Uygulama ile kendinize çalma listeleri hazırlayabilir ve bu listeler üzerinde istediğiniz zaman düzenleme yapabilirsiniz. Uygulamanın ilgili versiyonlarını aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR