Android Oyunu Animal Escape Tanıtım Videosu

Animal Escape, Android cihaz sahiplerinin oynayarak eğlenebileceği farklı ve eğlenceli bir koşu oyunudur. Diğer koşu oyunlarından farklı olarak sınırsız koşmak yerine bölümler halinde hazırlanan oyunda, istediğiniz sevimli hayvanı seçerek oyuna başlıyorsu

Animal Escape, Android cihaz sahiplerinin oynayarak eğlenebileceği farklı ve eğlenceli bir koşu oyunudur. Diğer koşu oyunlarından farklı olarak sınırsız koşmak yerine bölümler halinde hazırlanan oyunda, istediğiniz sevimli hayvanı seçerek oyuna başlıyorsunuz.

Oyun içerisinde arkanızdan kızgın bir şekilde kovalayan çiftçiden kaçmak ve bölümü bitirmek ilk amacınız. Çiftçinin sizi yakalamaması için ise önünüzdeki engellere takılmamanız gerekmektedir. Engelleri atlatmak için üstlerinden zıplayabilir, sağa veya sola geçiş yapabilirsiniz.

Renkli grafikleri, heyecanlı oynanışı ve farklı oyun yapısı ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran Animal Escape'i denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR